Silesion.PL

serwis informacyjny

1 gol Legii z Leicester to wygrany kupon w Superbet

superbet czysty

superbet czysty

Stawiasz na Legię w meczu z Leicester w Lidze Europy a wygrywasz jeśli klub z Warszawy strzeli gola!

Jeśli Legia zdobędzie przynajmniej jedną bramkę w meczu z Leicester, my wypłacimy Ci wygraną z tego kuponu w postaci bonusu, bez względu na wynik końcowy.

Załóż konto w Superbet z kodem LEGBUK, wpłać pierwszy depozyt o minimalnej wartości 50 PLN i wnieś swój pierwszy zakład singiel na na wygraną Legii w meczu z Leicester (wyłącznie na rynek „Mecz” – 1), stawiając maksymalnie 50 PLN. Jeśli Legia zdobędzie przynajmniej jedną bramkę w meczu z Leicester, bukmacher Superbet wypłaci Ci wygraną z kuponu w formie bonusu bez względu na końcowy wynik spotkania.

Pamiętaj! Rejestrując konto dostajesz na start bonus powitalny 100% od pierwszego depozytu do 200 PLN, a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 1300 PLN!

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Na start otrzymujesz także bonus 200 zł, a jeżeli pierwszy tydzień gry zakończysz na minusie, otrzymasz Cashback do 1300 zł.

Warunki przyznania bonusu Super Przewaga na Legię:

  1. W celu otrzymania bonusu Super Przewaga na Legię gracz musi dokonać rejestracji konta gracza w Superbet w dniu 30.09.2021 roku.
  2. Ponadto, gracz musi złożyć swój pierwszy zakład, po dokonaniu pierwszego depozytu, na wygraną Legii w meczu z Leicester (wyłącznie na rynek „Mecz” – 1).
  3. Promocyjny kupon musi być zawarty z oferty przedmeczowej.
  4. Promocyjny kupon musi zostać złożony z konta depozytowego za minimum 50 PLN.
  5. Tylko kupony pojedyncze kwalifikują się do otrzymania bonusu. Kupony zamknięte przy użyciu opcji cash-out nie kwalifikują do otrzymania bonusu. Z promocji wykluczone są także kupony zawarte przy użyciu oferty Super Kursy.
  6. Jeżeli mecz, zostanie odwołany, lub przełożony na inny dzień, nie będzie się zaliczał do tej promocji.
  7. Jeśli Legia zdobędzie przynajmniej jedną bramkę w meczu z Leicester, my wypłacimy Ci wygraną z tego kuponu w postaci bonusu, bez względu na wynik końcowy.
  8. Bonus Super Przewaga na Legię zostanie aktywowany najpóźniej 72 godziny od zakończenia promocji.
  9. Bonus Super Przewaga na Legię może zostać wypłacony w momencie spełnienia warunków określonych w niniejszym Regulaminie.
  10. Gracz może skorzystać z bonusu Super Przewaga na Legię roku tylko raz.

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author