Silesion.PL

serwis informacyjny

Poznaj zupełnie nowy CashOut w Superbet

Poznaj zupelnie nowy CashOut w Superbet

Poznaj zupelnie nowy CashOut w Superbet

Jeśli jeszcze nie sprawdziłeś nowej opcji CashOut w Superbet, pozwól, że przedstawimy Ci ją teraz! Po pierwsze, nowy, lepszy CashOut, to pełna kontrola nad zakładami w każdym momencie gry!

Większość z nas lubi mieć pełną kontrolę nad swoimi zakładami, zwłaszcza, gdy nie wszystko w trakcie meczu idzie zgodnie z planem! Minimalizowanie strat lub ryzyka przegranej to ciągła obawa każdego gracza! Superbet wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów serwisu, oferując nową wersję znanej funkcjonalności CashOut. Od teraz możesz cieszyć się swoją wygraną od razu po zawarciu zakładu, a ponadto, jest ona dostępna dla wszystkich rodzajów kuponów!

Jednak to nie wszystko, bowiem nowa opcja pozwala wypłacać kwoty niższe niż postawiona za kupon stawka, tym samym ograniczając ewentualną stratę.

W tej chwili Gracze SuperBet mogą korzystać z aż trzech różnych opcji zamykania kuponów za pomocą opcji CashOut:

  • Wyświetlona kwota

Tylko wyświetlona kwota zostanie wypłacona. Jeśli w międzyczasie kwota ulegnie zmianie, CashOut nie zostanie zrealizowany.

  • Dowolna kwota

Kupon zostanie wypłacony, nawet jeśli w międzyczasie kwota ulegnie zmianie.
Gracz akceptuje każdą zmianę kwoty do wypłaty.

  • +/- 10%

W tym przypadku Twój kupon zostanie wypłacony, jeśli kwota nie zmieni się o więcej niż 10%

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Czy kwota CashOut w Superbet może być niższa niż stawka kuponu?

Tak! Gdy kwota CashOut okaże się niższa niż stawka zakładu, Superbet proponuje Klientowi Cashout w postaci zwrotu części stawki.

Dlaczego nie mogę skorzystać z opcji CashOut w Superbet?

1. Kupon w całości lub w części został zagrany za środki bonusowe.
2. Na kuponie znajdują zdarzenia z oferty zakładów specjalnych.
3. Jedno lub więcej zdarzeń znajdujących się na kuponie nie jest aktualnie dostępne w ofercie zakładów Superbet.
4. Typ zakładu, który postawiłeś nie jest objęty funkcją CashOut.
5. Na kuponie znajduje się przegrany zakład.

Z jakim kodem zarejestrowac sie w Superbet?

Rejestrując konto w Superbecie z kodem LEGBUK , po wpłacie pierwszego depozytu (minimalnie 50 zł) otrzymasz dodatkowo 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie Superbet.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023