Silesion.PL

serwis informacyjny

Zwycięstwo Rakowa ze Slavią Praga? BETFAN powiększy wygraną o 200 zł!

Zwyciestwo Rakowa ze Slavia Praga BETFAN powiekszy wygrana o 200 zl

Zwyciestwo Rakowa ze Slavia Praga BETFAN powiekszy wygrana o 200 zl

Przed wicemistrzem Polski starcie z kolejnym rywalem w drodze do Ligi Konferencji Europy – ekipa z Częstochowy zmierzy się ze Slavią Praga. Podopieczni Marka Papszuna już nieraz udowodnili, że są w stanie wygrywać z najlepszymi – czy jutrzejsze spotkanie będzie tego kolejnym potwierdzeniem? Jeżeli Raków wygra, każdy uczestnik promocji dla nowych klientów otrzyma dodatkowe 200 zł w bonusie!

Zasady promocji:

  1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem LEGALNY600,
  2. Dokonaj pierwszego depozytu na kwotę dokładnie 25 zł i za całą wpłatę zagraj kupon SOLO lub AKO, na którym znajdzie się zdarzenie na wygraną Rakowa w jutrzejszym meczu ze Slavią (rynek 1X2 prematch)
  3. Jeśli Raków Częstochowa wygra ze Slavią Praga, niezależnie od powodzenia kuponu zgarniesz 200 zł bonusu!
  4. Bonus podlega 1-krotnemu obrotowi (min. 3 zdarzenia, każde z nichpo kursie min. 1.3, kurs ogólny min. 3.0; należy zagrać za całość bonusu).

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024