Silesion.PL

serwis informacyjny

Zwycięstwo Polski z Walią? BETFAN powiększy Twoją wygraną o 250 zł

Zwyciestwo Polski z Walia BETFAN powiekszy Twoja wygrana o 250 zl

Zwyciestwo Polski z Walia BETFAN powiekszy Twoja wygrana o 250 zl

W niedzielny wieczór czeka nas niezwykle ważne starcie Polski z Walią, które będzie dla naszej reprezentacji meczem o utrzymanie w Dywizji A Ligi Narodów UEFA. Czy biało-czerwoni tym razem pokażą się z dużo lepszej strony i pokonają Walię?

Dla nowych Graczy w BETFAN bukmacher ten ma specjalną ofertę. Jeśli postawisz 25 zł na zwycięstwo Polski z Walią, a nasza reprezentacja będzie górą, Betfan powiększy wygraną Gracza o 250 zł!

Zasady promocji: 

  1. Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać i zagraj za dokładnie 25 zł kupon SOLO lub AKO, na którym znajdzie się typ na zwycięstwo Polski z Walią (oferta prematch, rynek 1X2 – pod TYM linkiem)
  3. Jeżeli Polska pokona Walię, w ciągu 24 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz 250 zł bonusu
  4. Bonusem należy obrócić jednokrotnie na kuponie z min. 3 zdarzeniami, każde po kursie min. 1.30, oraz po kursie łącznym min. 3.0 

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024