Silesion.PL

serwis informacyjny

Znana piosenkarka Ewelina Lisowska trenowała z hokejową reprezentacją Polski kobiet

Znana piosenkarka Ewelina Lisowska trenowala z hokejowa reprezentacja Polski kobiet 01

Znana piosenkarka Ewelina Lisowska trenowala z hokejowa reprezentacja Polski kobiet 01

Biało-Czerwone przygotowują się do Turnieju Prekwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich 2022, który odbędzie się w dniach dniach 7-10 października w Bytomiu. Ewelina Lisowska wzięła udział w treningu reprezentacji Polski kobiet na lodowisku w Bytomiu.

W sobotę i niedzielę Hokejowe Orlice czekają mecze z węgierską drużyną w EWHL (Europejska Liga Kobiet), a w przyszłym tygodniu Turniej Prekwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 2022. W środę wieczorem z drużyną trenowali piosenkarka Ewelina Lisowska i polski rajdowiec Andi Mancin. Lisowska, która wylansowała takie hity jak „W stronę słońca” i „Jutra nie będzie” świetnie jeździ na łyżwach, ale po raz pierwszy miała okazję trenować hokej na lodzie.

Granie w hokeja na lodzie to niesamowita frajda, a oglądać dziewczyny w akcji to sama przyjemność. Mam nadzieję, że wszyscy będą mocno kibicować dziewczynom, które są waleczne, zdolne i utalentowane. Trzymajmy za nie kciuki – mówiła popularna piosenkarka, której pasją jest także kick-boxing. Przy okazji kręcenia teledysku do piosenki „Zrób to” wcieliła się w rolę kick-bokserki, rozpoczęła wtedy treningi i kontynuuje je do dzisiaj. Lisowska bardzo dobrze prezentowała się na treningu hokejowym. Zajęcia obserwował prezes Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich, Mariusz Gabrek, który stwierdził, że na kolejne mecze HRAP wyśle powołanie sympatycznej piosenkarce.

Świetnie na tafli radził sobie rajdowiec Andi Mancin, który brał udział w meczach charytatywnych reprezentacji rajdowców przeciwko Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich. Mancin przygotowuje się do meczu rajdowców z artystami, który odbędzie się 18 grudnia w Cieszynie.

Po zajęciach goście otrzymali specjalne prezenty z rąk Marty Zawadzkiej, członka zarządu Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Lisowska dostała koszulkę z numerem 11, a Mancin z numerem 24

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author