Silesion.PL

serwis informacyjny

Zima 2022/2023 z Katowicką Kartą Mieszkańca

Zima 2022 2023 z Katowicka Karta Mieszkanca

Zima 2022 2023 z Katowicka Karta Mieszkanca

Z Katowicką Kartą Mieszkańca zima wcale nie musi być nudna! Wręcz przeciwnie! Dzięki szerokiej ofercie Partnerów Programu i oferowanych przez nich usług, każdy posiadacz Karty– od Maluszka po Seniora – może znaleźć coś dla siebie, by umilić sobie zimowe wieczory i skorzystać z wielu, nie tylko zimowych atrakcji.

I tak, niesłabnącym zainteresowaniem Użytkowników Karty w różnym wieku cieszą się baseny miejskie (Basen Brynów, Basen Burowiec i Basen Zadole – 60-procentowa zniżka), a w okresie zimowym – również miejskie lodowiska, które oferują 50-procentową zniżkę. Osoby pragnące zadbać zimą o swoje zdrowie i kondycję mogą także skorzystać z szerokiej oferty obiektów sportowych, takich jak siłownie, wrotkarnia czy kluby fitness.

Ciekawą alternatywę na długie zimowe wieczory stanowić też może szeroka oferta kulturalna i rozrywkowa, jaką mają do zaoferowania miejscy i prywatni Partnerzy Programu, m.in. NOSPR, Śląski Teatr Lalki i Aktora “Ateneum”, liczne muzea i Instytucje Kultury. Zimowe wieczory można też uprzyjemnić sobie korzystając ze zniżek na usługi gastronomiczne oferowane przez uczestniczące w Programie restauracje i kawiarnie.

W ramach szerokiej oferty Programu coś dla siebie znajdą również miłośnicy wyjazdów i górskich wycieczek, którzy skorzystać mogą z oferty turystycznej udostępnionej na preferencyjnych warunkach przez Partnerów akcji z innych zakątków Polski. Na okoliczność zbliżających się ferii warto też zapoznać się z szeregiem atrakcji skierowanych do dzieci i młodzieży, gdzie Państwa pociechy mogą w kreatywny i atrakcyjny sposób spędzić czas i spożytkować energię, tj. parki trampolin, wrotkarnia czy rodzinne parki rozrywki.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycjami oferowanych zniżek Partnerów i korzystania z nich.

Szczegółową ofertę Programu znajdą Państwo na stronie internetowej kkm.katowice.eu w zakładce “Wykaz zniżek/partnerzy Programu/oferta”.

Osoby nieposiadające jeszcze Katowickiej Karty Mieszkańca zachęcamy do jej założenia. Warunki, jakie należy spełnić, by stać się jej posiadaczem znajdują się w dostępnym na ww. stronie Regulaminie Programu.

Nie czekaj, załóż Kartę już dziś!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024