Silesion.PL

serwis informacyjny

Zbyt duża Swoboda Ewy na lekkoatletycznych MŚ w Doha 2019?

Ewa Swoboda zalicza ostatnio wyśmienity okres w swojej karierze. 22-latka oprócz halowego mistrzostwa Europy w biegu na 60 m. i młodzieżowego mistrzostwa Europy, osiągnęła czas, który gwarantuje jej udział w Igrzyskach w Tokio. Od tej pory Polka przymierza się do… odpoczynku. Swoboda przekonuje, że potrzebuje wakacji i przez to rezygnuje z mistrzostw Świata w Katarze. W polskim związku za to nic o tym nie wiedzą i nie są do końca kontent z tych doniesień. Jedną z najszerszych ofert dotyczących lekkoatetycznych Mistrzostw Świata znajdziecie na stronie BETFAN

Czy Ewa Swoboda wystartuje na lekkoatletycznych MŚ w Doha w 2019 r.?

  • Tak
    – kurs 1.40
  • Nie
    – kurs 2.65

IAAF Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce – zawody lekkoatletyczne, które odbędą się w stolicy Kataru – Dosze – pomiędzy 28 września i 6 października 2019. Jak myślicie, czy związkowcy przymuszą Swobodę do startu w MŚ w Doha?

https://www.instagram.com/p/By1yAcZIaYN/

Ewa Nikola Swoboda (ur. 26 lipca 1997 w Żorach ) to polska lekkoatletka specjalizująca się w biegach sprinterskich.

Potrzebuję wakacji po długim sezonie. Kolejny rok jest dla mnie o wiele ważniejszy. W Tokio będę chciała znaleźć się w czołówce – stwierdziła Swoboda.

Wtedy tej zapowiedzi nikt nie traktował poważnie, co najwyżej zdziwienie budziło zmęczenie sezonem, który był ledwie w połowie. W weekend podczas drużynowych mistrzostw Europy zawodniczka nieoczekiwanie podtrzymała swą deklarację, tłumacząc to chęcią solidnego przygotowania się do występu w Tokio.

Jesteśmy po rozmowie z trenerką Ewy, panią Iwoną Krupą i jest ona zobligowana do przygotowania zawodniczki pod kątem mistrzostw świata. Na razie czekamy na start Swobody w mistrzostwach Polski, a potem zapadnie decyzja co dalej – mówi “Przeglądowi Sportowemu anonimowo jeden z działaczy PZLA.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024