Silesion.PL

serwis informacyjny

Zapnij pasy, bo… startuje Radio Yanosik

Zapnij pasy, bo… startuje Radio Yanosik

Radio Yanosik

Wystartowało RADIO YANOSIK, nowa inicjatywa stworzona z myślą o pomocy i wsparciu dla kierowców. Radio Yanosik, powiązane z popularną aplikacją o tej samej nazwie, ma za zadanie nie tylko ostrzegać kierowców o zagrożeniach na drodze, ale także umilać im podróż, dostarczać wiedzę i ciekawostki z zakresu motoryzacji oraz informować o najważniejszych zdarzeniach drogowych.

Głównym celem aplikacji Yanosik oraz Radia Yanosik jest zapewnienie kierowcom bezpiecznej i przyjemnej podróży do celu. W zakresie muzycznym, słuchacze będą mogli cieszyć się połączeniem współczesnych przebojów z największymi hitami lat 90. Nie zabraknie również autorskich audycji o rockowym charakterze, które z pewnością przypadną do gustu fanom tego gatunku.

Oprócz muzyki, prowadzący programy zabiorą słuchaczy w fascynującą podróż do świata motoryzacji, przekazując aktualne porady dotyczące przepisów drogowych i dbania o pojazdy. Dodatkowo, felietoniści będą opowiadać o tematach związanych z bezpieczeństwem, nowościami technologicznymi, sportem, podróżami i aktualnymi wydarzeniami.

Idea Radia Yanosik jest zgodna z założeniami, które przyświecały tworzeniu aplikacji – pomoc i wsparcie dla kierowców. Bez względu na to, czy ktoś jeździ samochodem okazjonalnie czy regularnie w długie trasy, Yanosik chce towarzyszyć każdemu kierowcy. Oprócz dbałości o bezpieczeństwo na drodze, Radio Yanosik ma zapewnić rozrywkę, dobre brzmienie oraz informacje i wiedzę. Organizatorzy wierzą, że słuchacze będą korzystać z Radia Yanosik nie tylko w samochodzie, ale także w innych codziennych sytuacjach.

Radio Yanosik, podobnie jak znana aplikacja, jest najlepszym przyjacielem kierowcy i powstało po to, by pomagać kierowcom w drodze. Słuchając Radia Yanosik w aplikacji, będziesz na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami i odkrywaj fascynujący świat motoryzacji. W czasie, gdy słuchasz ulubionych audycji muzycznych, aplikacja Yanosik dba o jak najlepsze poinformowanie o sytuacji na drodze, byś mógł dotrzeć do celu bezpiecznie. A wszystko to otrzymujesz za darmo!

Muzyczne radio online od Yanosika oferuje szeroki wybór dla swoich słuchaczy. Oprócz współczesnych przebojów i nowości, na antenie Radia Yanosik usłyszysz największe hity lat 90. Nie zabraknie także autorskich audycji o rockowym charakterze. W ramach programu zapraszamy Cię również do świata motoryzacji, gdzie znajdziesz porady dotyczące przepisów drogowych oraz dbania o pojazdy i swoje bezpieczeństwo za kółkiem. To jednak nie wszystko! Felietoniści opowiedzą także o nowościach, technologii, sporcie, podróżach i aktualnych wydarzeniach ze świata.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024