Silesion.PL

serwis informacyjny

Zapisz mamę na warsztaty makramy!

Zapisz mame na warsztaty makramy

Zapisz mame na warsztaty makramy

Jeżeli masz ochotę stworzyć coś pięknego i szybko zapiszesz się na warsztaty makramy w CH FORUM to w najbliższą sobotę, 21 maja, będą czekać na Ciebie profesjonaliści, którzy spowodują, że poznasz tajniki tej sztuki.

Makrama to znana już w starożytności sztuka plecenia sznurków rękoma, bez użycia szydełka czy drutów. Nie musicie więc specjalnie się przygotowywać, by wziąć udział w tych kreatywnych warsztatach.

Zapisz się lub swoją mamę, a będziecie mogły dać upust wyobraźni oraz zrobić piękną makramę z bawełnianych sznurków, która stanie się ozdobą domu.

Warsztaty odbywają się 21 maja, od 12:00 do 19:20. Zajęcia dla jednej grupy, które trwają 1h 20 min, rozpoczynają w następujących godzinach: 12:00, 13:30, 15:00, 16:30, 18:00. W każdej ze wskazanych godzin w warsztatach weźmie udział 20 osób.

Te wyjątkowe warsztaty są bezpłatne. Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu: 32 355 73 00. Możesz zgłosić się i zapisać również stacjonarnie, zaglądając do naszego Punktu Informacyjnego w CH FORUM (poziom 0).

W warsztatach mogą brać udział tylko osoby powyżej 16. roku życia. Na warsztaty zapraszamy bez osób towarzyszących, ponieważ plecenie makramy wymaga sprawnych dłoni i pomysłowości, do czego potrzebne jest duże skupienie. Poza tym, dzisiejsze kobiety, a przede wszystkim mamy są w ciągłym ruchu, dlatego chcielibyśmy, by tego dnia znalazły chwilę spokoju, odpoczynku i oddechu od codzienności. Taką atmosferę będziemy tworzyć.

Profesjonalne wsparcie w bezpłatnej nauce plecenia makramy jest rzadkością, dlatego nie zwlekajcie z zapisami!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024