Silesion.PL

serwis informacyjny

Zagłębie Lubin S.A. nawiązało współpracę partnerską z KS Górnikiem Polkowice

Zaglebie Lubin S.A. nawiazalo wspolprace partnerska z KS Gornikiem Polkowice

Zaglebie Lubin S.A. nawiazalo wspolprace partnerska z KS Gornikiem Polkowice

Podczas dzisiejszego (3.02.2023)spotkania Prezesi Zarządów Zagłębia Lubin S.A. Michał Kielan i KS Górnika Polkowice Waldemar Jedynak, podpisali list intencyjny dotyczący współpracy partnerskiej obu Klubów.

W piątek rano odbyło się spotkanie Prezesów Zarządu Michała Kielana z Waldemarem Jedynakiem. Pomiędzy stronami zawarto umowę, na mocy której oba Kluby podjęły współpracę w zakresie prowadzonej przez każdą ze stron działalności sportowej – prowadzenia klubu piłki nożnej, szkolenia grup młodzieżowych sekcji piłki nożnej oraz na rzecz podnoszenia poziomu wiedzy i realizacji własnych celów statutowych.

Podpisanie umowy partnerskiej z Górnikiem Polkowice to naturalna kolej rzeczy. Oba kluby sąsiadują ze sobą, wśród kibiców Miedziowych są też fani Górnika, a ponadto przez szeregi zespołu z Polkowic przewinęło się wielu absolwentów Akademii KGHM Zagłębia. Jestem przekonany, że ta współpraca przyniesie wiele korzyści zarówno dla Zagłębia Lubin, jak i Górnika Polkowice – powiedział Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A. Michał Kielan

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024