Silesion.PL

serwis informacyjny

Z jakim numerem zagra Lewy w Barcelonie? Kursy w Betfan

Z jakim numerem zagra Lewy w Barcelonie Kursy w Betfan

Z jakim numerem zagra Lewy w Barcelonie Kursy w Betfan

Początek nowego tygodnia przyniósł wieści o długo wyczekiwanym transferze Roberta Lewandowskiego do Barcelony. Analitycy z BETFAN przygotowali bogatą ofertę zdarzeń związanych z Polakiem!

Nareszcie transfer polskiego napastnika do FC Barcelony stał się faktem. Jaki numer pojawi się na jego koszulce? Ile goli zdobędzie w najbliższym sezonie? Jak poradzi sobie w rywalizacji ligowej z Karimem Benzemą? To tylko nieliczne z możliwości, które możecie wytypować w BETFAN! Pełną listę wystawionych zakładów znajdziecie w TYM linku.

Czy Robert Lewandowski:

  • Przejmie nr 9 na koszulce?
  • Strzeli gola w debiucie podczas okresu przygotowawczego?
  • Podczas prezentacji pocałuje herb Barcelony?
  • Do końca lipca przekroczy 30 mln fanów na Instagramie?
  • Do końca lipca powie, że Spotify to jego ulubiona aplikacja do słuchania muzyki?

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author