Silesion.PL

serwis informacyjny

Yanosik i InMobi łączą siły! Co to oznacza dla kierowców?

Yanosik i InMobi lacza sily

Yanosik i InMobi lacza sily

Aplikacja InMobi, którą dobrze znają kierowcy, właśnie zyskała nową funkcję. Nowy, wygodny, moduł nawigacji oparty o system Yanosika jest już dostępny dla wszystkich właścicieli pojazdów Grupy Volkswagen. Czy to oznacza, że Yanosik na stałe będzie gościł w InMobi?

Yanosik we współpracy z Volkswagen Financial Services?

Pod koniec 2018 roku Yanosik wraz z Volkswagen Financial Services uruchomił aplikację InMobi, która od tego czasu służy kierowcom podczas codziennej jazdy samochodem. A już od kwietnia tego roku, użytkownicy InMobi mają do dyspozycji nowy moduł nawigacji, który pomaga w dotarciu do celu, informując o nieoczekiwanych zdarzeniach na drodze, fotoradarach, wypadkach i ograniczeniach prędkości. Całość została oparta o system Yanosika.

Zadaniem modułu nawigacyjnego w InMobi jest wspieranie kierowcy na trasie. Dzięki bieżącym zgłoszeniom o wypadkach, kontrolach prędkości czy innych nieoczekiwanych zdarzeniach, kierowca pozostaje bezpieczny i ma możliwość zaplanowania manewru. W Yanosiku przywiązujemy ogromną wagę do bezpieczeństwa zmotoryzowanych Polaków i cieszymy się, że możemy być częścią aplikacji InMobi i wspierać kierowców na trasie – mówi Julia Langa, Yanosik

Dodawane przez użytkowników Yanosika zgłoszenia, wyświetlają się w aplikacji InMobi. Wszystkie adnotacje są na bieżąco weryfikowane, co zwiększa bezpieczeństwo jazdy i uprzyjemnia całą podróż.

Wprowadzenie modułu Yanosika do systemu InMobi zrewolucjonizuje rynek aplikacji dla kierowców. Dzięki temu zmotoryzowani będą mogli czuć się bezpieczniej w trasie, a także zaoszczędzić na ewentualnych mandatach, zwłaszcza w dobie nowego taryfikatora, którego stawki mogą przyprawić o zawrót głowy, nawet zawodowych kierowców.

Nowy moduł nawigacji to nie wszystko, co oferuje użytkownikom InMobi.

Większa troska o bezpieczeństwo użytkowników

InMobi oferuje swoim użytkownikom ubezpieczenie tzw. UBI – Usage Based Insurance, które wykorzystuje dane telematyczne. Na ich podstawie wyliczana jest dodatkowa zniżka na ubezpieczenie komunikacyjne. Aplikacja sprawdza i analizuje dostosowywanie jazdy do aktualnych warunków na drodze, płynne prowadzenie auta oraz poprawność jazdy względem limitów prędkości. Za punkty, które otrzymuje kierowca w wyniku oceny swojego stylu jazdy, zyskuje również atrakcyjną ofertę składki ubezpieczenia.

Zasada jest prosta. Chcąc skorzystać ze zniżki za styl jazdy, powinniśmy przejechać określoną liczbę kilometrów. Kierowcy, którzy posiadają obecnie polisę w innym towarzystwie, powinni przejechać 20 tras o łącznej długości 500 km. Za trasę przyjmujemy odcinek o długości co najmniej 2 km, zatem z InMobi możemy korzystać, kiedy jedziemy w dłuższą podróż do rodziny, ale także, kiedy odwozimy dzieci do szkoły lub jedziemy po większe zakupy. Stawka jest wysoka, ponieważ jeżdżąc aktywnie z aplikacją InMobi i zdobywając punkty za styl jazdy, możemy zaoszczędzić nawet do 20 proc. Ceny ubezpieczenia. Jednocześnie oferujemy 5 proc. zniżki na start dla wszystkich kierowców niezależnie od wyjeżdżonych tras – dodaje Magdalena Kaca, Dyrektor Departamentu Zarządzania Klientem i Produktem w Volkswagen Financial Services.

Inspiracją do wprowadzonej opcji ubezpieczenia telematycznego w InMobi jest również… Yanosik.

Analogiczne rozwiązanie jest zastosowane również w Yanosiku i jego wdrożenie okazało się ogromnym sukcesem. Już ponad 45 tysięcy kierowców skorzystało z oferty ubezpieczenia telematycznego. Wiele zmotoryzowanych Polaków chwali sobie możliwość szerzenia dobrych nawyków jazdy oraz zyskania dzięki temu niższych składek OC. – komentuje Julia Langa, Yanosik

Jeżdżąc z InMobi kierowcy mogą zyskać nawet 20% zniżki na ubezpieczenia OC, AC, Assistance i NNW.

Nasze cykliczne badanie „Portfele Polaków pod lupą” pokazało, że 4 na 5 kierowców jest gotowych na korzystanie z rozwiązań opartych na stylu jazdy kierowców, jeśli miałyby wpływ na wysokość polisy. Takie właśnie jest InMobi. To prosta aplikacja na telefon, dzięki której użytkownicy mogą sobie wyjeździć nawet do 20 proc. dodatkowej zniżki na ubezpieczenie. Aplikacja InMobi jest dla każdego kierowcy i dla każdego samochodu, zarówno tych wyprodukowanych przez Grupę Volkswagen, jak i inne marki, np. japońskie. Wystarczy ściągnąć aplikację na telefon, założyć swój profil oraz wpisać dane pojazdu i można zacząć jeździć. Dzięki temu z zalet telematyki, czyli oceny stylu jazdy, można korzystać po drodze – podkreśla Magdalena Kaca z Volkswagen Financial Services.

Połączenie sił Yanosika z InMobi może przynieść wiele korzyści kierowcom. Dzięki nowemu modułowi nawigacji dojadą bezpieczniej do celu, a także zaoszczędzą na ewentualnych mandatach. Dbając o poprawność jazdy zwiększają również swoje możliwości otrzymania atrakcyjnej oferty ubezpieczenia, obliczonej na podstawie stylu jazdy kierowcy.

W dobie rosnących cen za paliwo, koszty utrzymania samochodu, a nawet jego cenę zakupu, wszelkie możliwości zaoszczędzenia cieszą kierowców. Ubezpieczenie telematyczne oraz bezpieczna nawigacja w InMobi to kolejny duży krok do zwiększenia swoich oszczędności, bez konieczności przepłacania za ubezpieczenie samochodu lub narażenia się na wysoki mandat za przekroczenie prędkości.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author