Silesion.PL

serwis informacyjny

Wyższe kursy w Totolotku na ostatnie grupowe spotkania ME2020

Podwyzszone kursy w Totolotku na wtorkowe i srodowe spotkania ME2020

Podwyzszone kursy w Totolotku na wtorkowe i srodowe spotkania ME2020

Godzina 18 to kolejny mecz Hiszpanów, kolejny na La Cartuja w Sewilli. Zaraz po losowaniu grup w Bukareszcie, La Roja została uznana za murowanego faworyta do pierwszego miejsca w tabeli. Jednak rzeczywistość okazała się zgoła inna. Po dwóch remisach ze Szwecją i Polską, w ostatnim spotkaniu, do awansu będzie wreszcie potrzebne zwycięstwo. O tym samym myśli także reprezentacja Słowacji, której chyba nawet najbardziej zagorzali kibice, nie spodziewali się walki o wyjście z grupy do ostatniego meczu grupowego.

W związku z ostatnimi, czterema meczami fazy grupowej, Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy!

  • Wt, 22.06.2021, godz. 21:00 I Chorwacja VS. Szkocja
  • Wt, 22.06.2021, godz. 21:00 I Czechy VS. Anglia
  • Śr, 23.06.2021, godz. 18:00 I Szwecja VS. Polska
  • Śr, 23.06.2021, godz. 18:00 I Słowacja VS. Hiszpania
  • Śr, 23.06.2021, godz. 21:0 0 I Niemcy VS. Węgry
  • Śr, 23.06.2021, godz. 21:0 0 I Portugalia VS. Francja

W grze o awans jest także reprezentacja Polski. Pomimo tego, że Szwedzi nigdy “nie leżeli” nam jako rywal to wiarę w narodzie i samych piłkarzach przywrócił rezultat remisowy z Hiszpanią. Większość, po porażce w meczu otwarcia, spisywała biało-czerwonych na klęskę w starciu z drużyną Luisa Enrique. Jednak Robert Lewandowski wraz z kolegami udźwignęli presję i podtrzymali nadzieję na wyjście z grupy. Natomiast niebiesko-żółci po dwóch meczach mają 4 punkty, liderują tabeli i są na najlepszej drodze do wyjścia z 1. miejsca.

Druga kolejka wprowadziła spory zamęt w grupie F. Każda z drużyn ma realne szanse na awans do fazy play-off. O 21 na Allianz Arena, Niemcy podbudowani efektownym zwycięstwem z Portugalią, próbują przybić promocję do następnej rundy. Stawić im czoła spróbuje drużyna Węgier, która zwietrzyła szanse na przedłużenie przygody z Euro po tym jak w sobotę zatrzymali wicemistrzów świata. Po raz pierwszy podopieczni Marco Rossiego będą musieli radzić sobie bez wsparcia swoich fanatycznych kibiców.

W Budapeszcie dojdzie do rewanżu za finał poprzedniego Euro. Jak wszyscy wiemy, w 2016 roku, pomimo kontuzji kolana Cristiano Ronaldo, górą byli Portugalczycy. Wtedy to zwycięskiego gola w dogrywce strzelił Eder. Jednak w środowym starciu minimalnymi faworytami wydają się być Francuzi. Obie ekipy będą chciały zmazać plamę po wpadkach sprzed kilku dni. Trójkolorowym wystarcza remis, z kolei następcy Eusebio muszą wygrać, ponieważ remis premiuje ich tylko w przypadku porażki Niemiec z Węgrami.

Totolotek SA to najdłużej działający w Polsce legalny operator zakładów wzajemnych, z przeszło 25-letnią tradycją.
W 2013 r. Totolotek SA otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich i totalizatorów w Internecie. Od tego czasu zakłady realizowane przez Internet są najszybciej rosnącym obszarem działalności firmy.


Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024