Silesion.PL

serwis informacyjny

Wyższe kursy w Totolotku na finałowe spotkania Euro 2020

Podwyzszone kursy w Totolotku na wtorkowe i srodowe spotkania ME2020

Podwyzszone kursy w Totolotku na wtorkowe i srodowe spotkania ME2020

W niedzielę ostatni mecz Euro 2020! Cały miesiąc i 50 spotkań podczas czempionatu Starego Kontynentu za nami. Czeka nas tylko ten najważniejszy – wielki finał w Londynie. W związku z finałem Euro 2020 Totolotek przygotował specjalną ofertę z podwyższonymi kursami!

Na murawę Wembley wyjdą reprezentacje Włoch oraz Anglii. Italia udział w spotkaniu o złoty medal zapewniła sobie po wygranej serii rzutów karnych przeciwko Hiszpanom. La Roja postawiła bardzo wysoko poprzeczkę, żeby nie stwierdzić, że była lepsza w 120-minutowym pojedynku. Jednak to podopieczni Manciniego prowadzili w półfinale po przepięknym golu Chiesy. Gol Moraty doprowadził do dogrywki, a później jedenastek, które zakończył w fantastyczny sposób Jorginho. Z kolei Anglicy w środę ograli po dogrywce Duńczyków. Biorąc pod uwagę statystyki jest to zasłużony awans, jednak okoliczności, w których to się odbyło, budzą duże wątpliwości. Fantastyczny strzał z rzutu wolnego Damsgaarda wyprowadził Duński Dynamit na prowadzenie, żeby po ładnej akcji Kane’a i Saki, do własnej bramki piłkę skierował kapitan – Simon Kjaer. Druga połowa nie przyniosła rozstrzygnięcia. Dopiero końcówka pierwszej części dogrywki na nowo rozgrzała fanów na w całej Europie. Wtedy to po kontrowersyjnej decyzji sędziego głównego oraz VAR, podyktowano rzut karny na korzyść Anglików, który po dobitce wykorzystał Harry Kane.

Będzie to już 28 rywalizacja obu reprezentacji. Górą w większości pojedynków była Squadra Azzurra – 11 razy. Synowie Albionu wychodzili zwycięsko “tylko” ośmiokrotnie. Ostatni raz, w 2018 roku, padł remis 1:1, a wcześniej o punkty mierzyli się podczas meczu grupowego MŚ 2014 – wygrana 2:1 Włoch oraz w ćwierćfinale Euro 2012, gdzie przybysze z Półwyspu Apenińskiego zwyciężyli po rzutach karnych.

Ciężko wyznaczyć jednoznacznego faworyta niedzielnego spotkania. Włosi w większości meczów zachwycali polotem, z którym pokonywali swoich rywali. W sytuacjach, gdy zostali zmuszeni do większego wysiłku, przeciwko Austrii czy Hiszpanii, finalnie dopisywało im szczęście oraz forma dnia. Styl, w którym drużyna Southgate’a pokonywała swoich oponentów nie zyskał wielu fanów, może poza kibicami z Wielkiej Brytanii. Pragmatyczne podejście jednak zaprowadziło ją do najważniejszego meczu, w którym szanse są bardzo mocno wyrównane.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024