Silesion.PL

serwis informacyjny

Wyścigi konne na Torze Służewiec bez publiczności

Po raz pierwszy w historii wyścig jeździecki, czyli 107. Wielka Warszawska zaplanowana na służewieckim torze na 11 października, odbędzie się bez udziału publiczności z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa. Wielka Jesienna Gala będzie dostępna w transmisji online. Telewizja internetowa Służewiec iTV pokaże tego dnia wszystkie gonitwy. Szczegóły będzie można znaleźć na www.torsluzewiec.pl Wielka Warszawska na dystansie 2600 m przeznaczona jest dla 3-letnich i starszych koni. W puli nagród znajduje się 220 500 złotych. Poniżej prezentujemy treść komunikatu:

Szanowni Państwo,

z przykrością obserwujemy dynamiczną zmianę sytuacji związanej z pandemią COVID-19 oraz przyrost zachorowań, zwłaszcza w województwie mazowieckim. Kierując się troską o dobro najwyższe, jakim jest ludzkie zdrowie, niezwłocznie przychylamy się do zalecenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 6 października 2020, dotyczącego zamknięcia torów wyścigów konnych dla publiczności. Zarząd Totalizatora Sportowego podjął decyzję, iż mitingi na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie będą odbywać się jak w niniejszym zaleceniu.

Powyższe działanie jest koniecznym środkiem zapobiegawczym, który na pierwszym planie stawia zdrowie i życie miłośników wyścigów konnych oraz całe środowisko jeździeckie. Nowe wytyczne wejdą w życie już od najbliższego dnia wyścigowego i dotyczą także naszego wyczekiwanego święta, jakim jest Wielka Warszawska.

Zamknięcie bram na Tor Służewiec dla publiczności przed tą historyczną gonitwą, która stanowi kulminacyjny punkt każdego sezonu, jest niewątpliwie trudną decyzją. Naszym priorytetem jest jednak zapewnienie najwyższego bezpieczeństwa w celu kontynuacji wyścigów konnych i utrzymania możliwości ich przebiegu do końca sezonu.

Wszystkie zakupione bilety, zarówno na Wielką Warszawską, jak i na pozostałe dni wyścigowe, zostaną zwrócone. O szczegółach poinformujemy Państwa w najbliższych dniach.

Wyrażamy nadzieję, że ta trudna, aczkolwiek niezbędna decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

Zarząd Totalizatora Sportowego Sp. z o.o.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024