Silesion.PL

serwis informacyjny

Wykolejenia tramwajów Wrocław – zakład bukmacherski rozliczony w eWinner!

amp silesion

amp silesion

Na początku 2020 roku szerokim echem odbił się zakład wysłany w formie Custom Betu na liczbę wykolejeń tramwajów we Wrocławiu. Informacje o tym pojawiły się w ogólnopolskich mediach, z TVN24 i Polsat News na czele. Dziś legalny polski bukmacher eWinner dokonał rozliczenia zakładów, jakie obstawiali typerzy. Przejdź do archiwalnego artykułu: Liczbę wykolejeń tramwajów we Wrocławiu obstawisz w zakładach bukmacherskich

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, bukmacher eWinner zastosował się do oficjalnej statystyki udostępnionej nam przez MPK Wrocław. Według informacji, którą otrzymano, liczba wykolejeń tramwajów w 2020 roku wyniosła 86.

Gratulujemy wygranej wszystkim graczom, którzy postawili zakład na mniej niż 100 zdarzeń tego typu. Z uwagi jednak na społeczne zaangażowanie w śledzenie sytuacji statystycznej, bukmacher ten uznał za adekwatne przyznanie pozostałym biorącym udział w tym zakładzie zwrotu stawki w postaci bonusu (co ciekawe, najwyższy bonus w kwocie 8000zł) do wykorzystania na platformie bukmacherskiej eWinner

Przypomnijmy: Zakłady bukmacherskie eWinner  23 stycznia 2020 roku umieściły w swojej ofercie wydarzenia związane z wrocławskimi tramwajami „MPK Wrocław – liczba wykolejeń tramwajów w 2020 roku”. Zakład ten, dostępny był do końca stycznia 2020 w zakładce Custom Bet.

MPK Wrocław – Czy będzie powyżej 100 wykolejeń tramwajów w 2020 roku?

  • Tak – kurs 1.90
  • Nie – kurs 1.80

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author