Wygrywaj nawet gdy Twój gracz przegra czyli US Open Radar14

US Open, United States Open to międzynarodowe mistrzostwa USA w tenisie; jeden z czterech turniejów zaliczanych do Wielkiego Szlema, rozgrywany w Stanach Zjednoczonych od 1881 roku, na przełomie sierpnia i września. Od 1978 odbywa się w Nowym Jorku, w dzielnicy Queens na twardych kortach USTA Billie Jean King National Tennis Center we Flushing Meadows–Corona Park.

Radar14? Przecież jest Radar365! Już wyjaśniamy. 14, bo aż tyle potrwa tenisowa uczta w postaci US OPEN. O co chodzi w promocji zakładów bukmacherskich BETFAN? Pokażemy Wam, że potrafimy zmieniać rzeczywistość! To proste – jeśli Wasz tenisista będzie wygrywał 2-0, ale przegra 2-3, to i tak BETFAN rozliczy Wam ten typ jako zwycięski!

ZASADY:

1. Promocja obowiązuje w dniach 26.08 – 08.09.
  2. Promocja dotyczy tylko spotkań męskiego turnieju singlowego US OPEN. Aby spotkanie zostało objęte promocją, muszą zostać rozegrane wszystkie sety w pełnym wymiarze. Jeśli spotkanie nie zostanie dokończone wskutek kreczu lub innego zdarzenia, obowiązuje standardowe rozliczenie zakładu. Promocja dotyczy tylko przedmeczowych typów na zwycięzcę meczu.
  3. Głównym założeniem promocji jest korekcja rozliczenia zakładu na wygrany, jeśli tenisista, na którego postawił Gracz będzie prowadził 2-0 w setach, ale ostatecznie przegra spotkanie 2-3. Jest to jedyna możliwa sytuacja, w której rozliczenie zostanie skorygowane.
  4. Rozliczenie spotkania zostanie skorygowane w ciągu maksymalnie 8 godzin.