Silesion.PL

serwis informacyjny

Wygraj razem z Rakowem! Bonus 300 zł do zgarnięcia dla nowych klientów BETFAN

Wygraj razem z Rakowem Bonus 300 zl do zgarniecia dla nowych klientow BETFAN

Wygraj razem z Rakowem Bonus 300 zl do zgarniecia dla nowych klientow BETFAN

Już jutro Raków Częstochowa stanie przed kolejnym krokiem mogącym zbliżyć polską ekipę do fazy grupowej Ligi Konferencji. Tym razem wyruszymy na Słowację, a rywalem częstochowian będzie znany już polskim kibicom Spartak Trnava. Jak poradzi sobie wicemistrz Polski?

Liczymy na to, że uda im się wyjść z tego starcia z korzystnym rezultatem… natomiast legalny bukmacher BETFAN postanowił uszczęśliwić nowych graczy, którzy za zwycięstwo RAKOWA otrzymają 300 zł w bonusie! Szczegóły oferty dostępne pod TYM linkiem.

Zasady promocji:

  1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać dokładnie 25 zł i zagraj dowolny kupon za dokładnie 20 zł
  3. Następnie zagraj dokładnie za 5 zł zakład SOLO na zwycięstwo Rakowa Częstochowa ze Spartakiem Trnava w jutrzejszym meczu ze standardowej oferty (rynek 1X2, bez Bet Buildera)
  4. Jeżeli Raków wygra, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowe 300 zł w formie bonusu!
  5. Bonus podlega 1-krotnemu obrotowi (min. 2 zdarzenia, kurs ogólny min. 2.0, kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30). Należy zagrać jednokrotnie za całość bonusu.

Promocja trwa od 03.08, godz. 10:00 do 04.08, godz. 18:29

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024