Wygodne płatności z mPay w Płocku, Pile i Obornikach
Od 1 września w aplikacji mPay możemy opłacić przejazd środkami transportu publicznego w trzech nowych miastach – w Płocku, Pile i Obornikach. W tym pierwszym uiścimy także należność za postój auta. Obecnie z aplikacją bilety kupimy w ponad 100 lokalizacjach, a opłatę za parkowanie wniesiemy w blisko 50 miejskich strefach płatnego parkowania.
Aplikacja mPay to dziś zarówno wielofunkcyjne narzędzie do płatności mobilnych, jak również centrum zarządzania finansami osobistymi. Obok szerokiego katalogu pomocnych funkcjonalności użytkownicy mogą liczyć na wiele dodatkowych benefitów. W przypadku transportu miejskiego to m.in. pomocny planer mPay GO!, a w przypadku parkowania specjalna mapa oraz możliwość ubezpieczenia pojazdu bez wychodzenia z aplikacji.
Bilet komunikacji miejskiej zawsze pod ręką
Możliwość realizacji płatności za bilety z poziomu własnego telefonu to duża wygoda. Od początku września br. z tej możliwość korzystają kolejni członkowie społeczności mPay. W Płocku i w gminie Oborniki we flagowej aplikacji należącej do firmy kupimy wszystkie bilety komunikacji miejskiej – zarówno jednorazowe, jak i okresowe. W Pile dostępne są natomiast bilety jednorazowe.
Udogodnienia dla pasażerów transportu publicznego
mPay dba o to, aby w trybie ciągłym pojawiały się dodatkowe korzyści z użytkowania aplikacji dla pasażerów komunikacji miejskiej. Przykładem takiego działania jest wdrożenie w maju br. planera podróży. Wyróżnia go możliwość korzystania z głosowej nawigacji oraz brak reklam. Co więcej, dzięki mPay GO! otrzymamy wizualizację całej trasy do pokonania, jak również precyzyjne wskazówki odnośnie przejazdu i sposobu dojścia w wyznaczone miejsce. W tym samym miejscu sprawnie zakupimy bilet na wybraną trasę.
Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź Silesion.pl codziennie. Obserwuj Silesion.pl!
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).