Silesion.PL

serwis informacyjny

Wybieramy zwycięzców nagród Emmy!

Ogłoszono już nominacje do 72. Nagród Emmy. Najwięcej nominacji zgarnął – co nie było takie oczywiste – serial „Watchmen”. Produkcja HBO otrzymała ich aż 26. Konkurencja jednak nie śpi, na wielu płaszczyznach rywalizacja o statuetki będzie wyrównana.

KRÓLUJE „WATCHMEN”

20 nominacji otrzymał serial „The Marvelous Mrs. Maisel”. Po 18 otrzymały takie produkcje jak „Ozark” i „Sukcesja”. 15 nominacjami mogą pochwalić się „The Mandolarian”, „Saturday Night Live”, i „Schitt’s Creek”. Barierę dziesięciu przekroczyły jeszcze „The Crown” (13), „Hollywood” (12) oraz „Westworld” (11).

Aż 160 nominacji Emmy otrzymały seriale z platformy Netflix. Drugie HBO mogło się pochwalić „tylko” 107 nominacjami. Od dawna widać jednak pewny schemat: Netflix idzie w ilość, natomiast HBO w jakość. Rzecz jasna na tej pierwszej platformie są również bardzo dobre seriale, ale w stosunku jakość/ilość od dłuższego czasu wygrywają ci drudzy. Nie jest to chyba szczególnie kontrowersyjna teza.

Najważniejsze kategorie, w których będą przyznawane nagrody to: najlepszy serial dramatyczny, najlepszy serial komediowy, najlepszy serial limitowany, najlepszy aktor w serialu dramatycznym, najlepsza aktorka w serialu dramatycznym, najlepszy aktor w serialu komediowym, najlepsza aktorka w serialu komediowym, najlepszym aktor w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym, najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu komediowym, najlepszy aktor drugoplanowy w serialu drugoplanowym i najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym.

KTO W TYM ROKU BĘDZIE NAJLEPSZY?

BETFAN możecie typować zwycięzców wszystkich tych kategorii. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali naprawdę atrakcyjne kursy na te zdarzenia. Sądzą oni, że na 69% najlepszym serialem dramatycznym zostanie „Sukcesja”, „Shitt’s Creek” na 62% zostanie najlepszym serialem komediowym, natomiast najlepszą aktorką w serialu dramatycznym na 48% zostanie Laura Linney („Ozark”). 

W 2019 roku najwięcej statuetek Emmy, bo aż 12, zdobyła „Gra o Tron”. Kolejne miejsce zajęli: „Czarnobyl” (10), „Wspaniała Pani Maisel” (8), „Free Solo: ekstremalna wspinaczka” (7) i „Fleabag” (6). Kto w tym roku będzie najlepszy?

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024