Silesion.PL

serwis informacyjny

Współpraca Colonnade z porównywarką Rankomat

Colonnade rozpoczęło współpracę z renomowaną porównywarką Rankomat, co otworzy nowe możliwości na rynku, umożliwi klientom jeszcze szerszy dostęp do różnorodnych produktów ubezpieczeniowych i pozwoli lepiej dopasować ofertę do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Współpraca z Rankomatem jest dla Colonnade kolejnym krokiem w realizacji strategii rozwoju na rynku ubezpieczeń turystycznych. Dzięki tej inicjatywie firma nie tylko zwiększa swoją konkurencyjność, ale również umacnia pozycję rynkową, oferując klientom jeszcze lepsze i bardziej dostosowane do ich potrzeb rozwiązania ubezpieczeniowe.

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Rankomatem. Integracja naszego systemu z Rankomatem to krok naprzód w zakresie usprawnienia usług i zwiększenia satysfakcji klientów. Jesteśmy przekonani, że obecność w wyszukiwarce zwiększy rozpoznawalność marki Colonnade, a współpraca przyniesie wiele korzyści klientom – mówi Anna Wieconkowska, Business Product Manager z Colonnade.

Co ta współpraca oznacza dla klientów?

Współpraca Colonnade z Rankomatem umożliwi dotarcie do nowych potencjalnych klientów poszukujących ubezpieczenia turystycznego. Dzięki szybkiemu porównaniu ofert zainteresowany szybciej i łatwiej dokona świadomego wyboru ubezpieczenia.

Kolejną korzyścią jest udoskonalenie produktów i usług dzięki lepszemu zrozumieniu rynku i potrzeb klientów na podstawie analizy danych i trendów. Będziemy mogli dostosowywać nasze produkty do zmieniających się oczekiwań i preferencji konsumentów, co przyczyni się do ich jeszcze większej satysfakcji i wzrostu lojalności – dodaje Anna Wieconkowska z Colonnade.

Dalszy rozwój

Zarówno Colonnade, jak i Rankomat entuzjastycznie podchodzą do możliwości rozszerzenia zakresu współpracy. W planach mają wprowadzenie szerszej gamy nowych produktów, rozważają również ubezpieczenia niestandardowe, dopasowane do unikalnych potrzeb konsumentów. Celem współpracy jest stworzenie oferty, która antycypuje przyszłe trendy i oczekiwania rynku.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z Colonnade. Dzięki tej inicjatywie nasi użytkownicy będą mieli dostęp do jeszcze szerszej gamy atrakcyjnych ubezpieczeń. Jesteśmy przekonani, że ta współpraca przyniesie im wiele korzyści – podsumowuje Robert Pelczar, Project Manager z Rankomat.pl.

Colonnade zamierza osiągnąć nie tylko krótkoterminowe korzyści w postaci zwiększonej sprzedaży, ale również długofalowy wzrost i stabilizację swojej pozycji na rynku. Stabilność ta będzie wynikać z budowania trwałych relacji z klientami, którzy dzięki pozytywnym doświadczeniom z marką będą w przyszłości chętniej korzystać z jej usług, a także polecać je innym.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024