Silesion.PL

serwis informacyjny

Wspólne oglądanie Ligi Mistrzów z dziennikarzami Canal+, Andrzejem Twarowskim i Tomaszem Ćwiąkałą

Czy istnieje lepszy plan na wtorkowy wieczór niż wspólne oglądanie Ligi Mistrzów z kumplami? Oczywiście – wspólne oglądanie Ligi Mistrzów z dziennikarzami Canal+, Andrzejem Twarowskim i Tomaszem Ćwiąkałą. Dzięki Fortunie każdy fan piłki w Polsce będzie miał taką możliwość!

Już dziś o godz. 21:00 mecze 1/8 finału Champions League, czyli starcia Manchesteru City z Borussią Moenchengladbach i Realu Madryt z Atalantą Bergamo. Tuż przed pierwszym gwizdkiem obu spotkań wbijajcie na kanał YouTube Fortuny, gdzie odbędzie się ligomistrzowy LIVE z udziałem Andrzeja Twarowskiego i Tomasza Ćwiąkały – komentatorów piłkarskich, dziennikarzy Canal+. To znakomita okazja, by poznać słynnych ekspertów od nieco innej niż zwykle strony, zadać im parę pytań na czacie i razem z nimi, przy paczce chipsów i w dobrej atmosferze, przeżyć niepowtarzalne, piłkarskie emocje. Transmisja LIVE pod TYM linkiem.

Siadajcie wygodnie w fotelach, zapinajcie pasy… i startujemy o 21:00!

Ligomistrzowy LIVE potrwa do końca obu spotkań, a Andrzej i Tomek będą przy pomocy magicznego urządzenia – pilota od telewizora – płynnie przenosić się między boiskami w Madrycie i Manchesterze.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author