Silesion.PL

serwis informacyjny

Wsparcie Akademii Piłkarskiej Rozwój Katowice na Zrzutka pl

Apel o wsparcie Akademii Piłkarskiej Rozwój Katowice w ramach akcji crowdfundingowej organizowanej na platformie zrzutka.pl

Szanowni Państwo,

zwracamy się do Państwa z prośbą o włączenie się w pomoc poprzez dofinansowanie skromnego budżetu klubu Akademii Piłkarskiej Rozwój Katowice. W Akademii blisko 95-letniego klubu trenuje ponad 350 dzieci i młodzieży. Kolejne sukcesy sportowe wychowanków klubu, awans kolejnego zespołu do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów, czołowe lokaty wszystkich zespołów młodzieżowych oraz transferowanie kolejnych wychowanków do klubów szczebla centralnego to efekt pracy wielu ludzi przede wszystkim trenerów, zawodników i ich rodziców. Aktualnie klub znajduje się w trudnej sytuacji organizacyjno-finansowej w związku z opuszczeniem obiektu sportowego i jest w okresie przejściowym w oczekiwaniu na wybudowanie miejskiego ośrodka treningowego.

W związku z trudną sytuacją finansowo-organizacyjną prosimy o wsparcie Akademii Piłkarskiej. Całkowity dochód z tytułu zbiórki w całości przekazany będzie na działalność Akademii, przede wszystkim na zakup niezbędnego sprzętu sportowego – piłek i strojów sportowych oraz pokrycie kosztów wynajmu obiektów sportowych. W przypadku zebrania kwoty większej niż wskazano w celu zbiórki środki zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów obsługi sędziowskiej, transportu, obsługi medycznej i zakupu napojów. Całkowite rozliczenie zebranych środków opublikowane zostanie na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Link do akcji: https://zrzutka.pl/akademiarozwoju

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author