Silesion.PL

serwis informacyjny

Wróżbita forBET: co przyniesie 2020 rok? Horoskop bukmacherski

Bukmacherski horoskop na 2020 rok?

W zakładach bukmacherskich forBET mamy mozliwość sprobowania swoich sił jako wróżbita. Co się wydarzy w nadchodzącym 2020 roku? Z pewnością nie znajdziemy pytań o znaki zodiaku. W ofercie zakładów specjalnych znajdziemy między innymi pytanie, czy Polska zdobędzie więcej niż 2 złote medale na IO w Tokio? Optymiści mogą liczyć na kurs 1.65, natomiast “niedowiarkowie” postawić zakład z kursem 2.07. Wielbiciele “Lewego” za każde postawione 10 złotych moga wygrać stówkę, jeśli obstawią że Robert Lewandowski strzeli w oficjalnym meczu 5 bramek lub więcej. Szansę na zdobycie korony króla strzelców przez “Lewego” w turnieju EURO 2020 wystawiono z kursem 20.

Miłośnicy tenisa mogą założyć się z bukmacherem, czy Novak Djoković (kurs 12) lub Roger Federer ( kurs 2.25 ) zakończą karierę tenisisty w nadchodzącym roku. Freak fighty zdobywają popularność, a zarobki celebrytów w klace przewyższają profesjonalych zawodników. W związku z tym zakłady bukmacherskie forBET w swojej ofercie pytają miedzy innymi o to, czy Krzysztof Ibisz zawalczy na galii FFF (kurs 20) w 2020 roku i możliwej walce Piotra Świerczewskiego z Marcinem Najmanem (kurs 10). Udział mejwena Michała Pola w walce dowolnej organizacji MMA określono jako prawdopodobną (kurs 4.50), natomiast szansę na pojedynek bokserski Conora McGregor z Floydem Mayweatherem wystawiono z kursem 5.50

Szansa na to, że Kamil Durczok wznowi karierę medialną (poprowadzi główne wydanie wiadomości w TVP, Polsat lub TVN), jest według bukmachera taka sama, jak na to że Polska drużyna (5 Polaków w składzie) CS:GO wystąpi na turnieju rangi Major (Legend Stage) – w obu przypadkach, za każde postawione 10 złotych możemy wygrać aż 500 zł.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author