Silesion.PL

serwis informacyjny

[wideo] Marcin Najman przegrał z prezesem FEN Pawłem Jóźwiakiem po 20 sekundach na Wotore 6

Paweł Jóźwiak pokonał Marcina Najmana w co-main evencie gali Wotore 6. Jóźwiak na początku rundy uderzył a następnie obalił “El Testosterona” w 15 sekundzie pojedynku. Jóźwiak dobił swojego rywala w parterze a sędzia przerwał walkę. Tym samym Najman nie zdołał wyprowadzić ani jednego celnego uderzenia. UFC 280: dodatkowe 200 zł za wygraną Mateusza Gamrota w Fortunie

Paweł Jóźwiak po walce z Najmanem wyzwał do oktagonu Michała “Boxdela” Barona, czyli jednego z włodarzy federacji FAME MMA. – “Jest taka jedna, zaprasiona świnia. Ty p#$%dolony grubasie, wieprzu zapasiony. Wyzwałeś mnie, to dawaj. Zróbmy to. Pierwsza walka u ciebie, rewanż u mnie. Jak masz jaja to chodź do mnie, tłusta świnio! (…) Obraził mnie tyle razy, to dawaj, załatwmy to po męsku! Zobaczysz, jak nap$%dala stary rugbysta. Będę jechał z tobą grubasie. Jesteś 20 lat młodszy, ale cię rozwalę!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024