Silesion.PL

serwis informacyjny

Wolverhampton i giełda kryptowalut CoinDeal kontynuują współpracę

CoinDeal nadal będzie oficjalnym sponsorem drużyny z Premier League czyli Wolverhampton Wanderers FC, a logo będzie na rękawku koszulek piłkarzy.

Czujemy, że to partnerstwo było niezwykle korzystne dla obu zaangażowanych stron, naprawdę czujemy się już jak rodzina Wolves” – powiedział Kajetan Mackowiak, współzałożyciel CoinDeal.

To partnerstwo to nasz wspólny sukces. Doskonale podsumował to Adam Bicz, współzałożyciel CoinDeal:
„Naprawdę nie moglibyśmy być szczęśliwsi i bardziej podekscytowani możliwościami, jakie przyniesie ten nowy sezon”.

Współpraca CoinDeal z Wolves rozpoczęła się rok temu. CoinDeal został pierwszym oficjalnym sponsorem Wolves, którego logo znalazło się na rękawku. Byli też pierwszą giełdą kryptowalut, która została sponsorem drużyny Premier League. Dla CoinDeal ta współpraca znaczy naprawdę wiele, a liczne sukcesy Wolves znajdują odzwierciedlenie w dynamicznym świecie krypotowalut. Z kolei, dla Wolverhampton, CoinDeal jest stabilnym i wiarygodnym partnerem, reprezentującym jedną z najbardziej nowoczesnych branż.

CoinDeal to nowoczesna giełda kryptowalut założona przez trzech Polaków: Kajetana Maćkowiaka, Adama Bicza, Filipa Dzierżaka. Platforma wystartowała w marcu 2018 roku i dzięki swoim wysokim wynikom dziennego obrotu bardzo szybko dołączyła do czołówki najlepszych giełd na świecie według rankingu CoinMarketCap.

Firma jest zlokalizowana na Malcie. Podlegają organowi prawnemu Malta Digital Innovation Authority, który gwarantuje użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024