Silesion.PL

serwis informacyjny

Psy III “Canis Majoris” – ruszyły zdjęcia do filmu

Cezary Pazura czyli Wujek Czarek poinformował na swoim kanale YouTube, że trwają już zdjęcia do kontunuacji filmu “Psy”.

„Psy III. Canis Majoris” będzie kontynuacją „Psy 2. Ostatnia krew” i twórcy nie zamierzają kombinować. Akcja zostanie umiejscowiona we współczesności. Film może trafić na ekrany kin w drugiej połowie przyszłego roku.

Za kamerą stanął Władysław Pasikowski, twórca dwóch poprzednich filmów z cyklu, “Psów” (1992) i “Psów II: Ostatniej krwi” (1994). W obsadzie zobaczymy m.in. Bogusława Lindę, Cezarego Pazurę i Artura Żmijewskiego, którzy ponownie wcielą się w postacie Maurera, Waldemara Morawca i Radosława Wolfa.

W rozmowie z dziennikarkę Gazety.pl Pazaura powiedział:

– Mają powstać “Psy 3” i “Chłopaki nie płaczą 2”. Brzmi trochę jak odcinanie kuponów, ale to tak nie jest. – powiedział Cezary Pazura  – Robiąc film po latach, nawiązując do poprzedniego tytułu, trzeba zrobić film współczesny. Musi się dziać tu i teraz, trzeba użyć narzędzi, których się używa przy kręceniu filmu, a nie takich, których się używało 25 lat temu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024