Silesion.PL

serwis informacyjny

Województwo Łódzkie Partnerem meczu GKS Bełchatów – Widzew Łódź

Wtorkowy mecz 27. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym na Stadionie Miejskim w Bełchatowie zmierzą się drużyny GKS Bełchatów i Widzewa Łódź, to w skali łódzkiego województwa duże wydarzenie piłkarskie, które zawsze elektryzuje społeczność regionu.

Jego przebieg, dzięki podwójnej transmisji (Polsat Sport oraz platforma IPLA.TV), będzie śledzony przez bardzo liczne grono odbiorców w całej Polsce i mamy nadzieję, że przyniesie sporo emocji. Dwudzieste czwarte Derby Województwa Łódzkiego wzbudzają duże zainteresowanie nie tylko kibiców, ale także wśród sponsorów, dla których to wydarzenie jest świetną okazją do zaprezentowania swojej marki.

Po raz pierwszy Partnerem Meczu przy Sportowej 3 zostało Województwo Łódzkie. Jego logotyp będzie eksponowany m.in. na nośnikach stadionowych oraz w klubowych social mediach.

Mecz GKS Bełchatów – Widzew Łódź rozpocznie się 27 kwietnia o godz. 17:40.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024