Silesion.PL

serwis informacyjny

(WIDEO) VASYL. Oryginalny, kociarz, kozaczki, hejt i pedały…GROMDA

Czas posprzątać ten… k*rwidołek. VASYL, oryginalny, a to jest jego historia. Pierwszy z GROMDZIARZY, z budowy na ring. Grzeczny dzieciak, który czasem trochę odpi*rdalał. Mistrz dowcipu, koci ojciec, mordka do której dzwonisz jak jest zadyma żeby poratował dupę.

  • GROMDA 17: VABANG już w PIĄTEK (31 maja).
  • 31.05.2024 – LIVE on PPV on Gromda.tv

Podziemny krąg, miejsce o którym się mówi, ale nie każdy ma tam wjazd. Urokliwość zatęchłej piwnicy oraz aura charakternych solówek, gdzie zahartowani goście szukają dobrej bitki. Tutaj nikt nie jest romantykiem… ani też nie pyszczy.

Gromda TV kup PPV

Urodzony 6 sierpnia 1993 roku na Ukrainie Vasyl Halych to utalentowany zawodnik boksu na gołe pięści oraz mieszanych sztuk walki (MMA). Zyskał rozgłos i popularność dzięki swoim udanym występom w turniejach GROMDA, zwłaszcza po zwycięstwie w GROMDZIE 3. Oprócz sukcesów w boksie na gołe pięści, Vasyl ma również doświadczenie w zawodowych walkach bokserskich i MMA.

Debiutując na GROMDZIE, Vasyl zaskarbił sobie sympatię kibiców, wygrywając pierwszą walkę, chociaż odpadł w półfinale. Nie poddał się jednak i powrócił na GROMDĘ 3, gdzie zwyciężył w całym turnieju, pokonując Denisa Załęckiego w finale. Kolejne sukcesy odnosił również w innych edycjach GROMDY, w tym w starciu z Tomaszem “Zadymą” Gromadzkim, które zakończyło się jego zwycięstwem po piątej rundzie. Vasyl ma również na swoim koncie występ w freakowej organizacji Clout MMA. 29 grudnia 2023 roku musiał uznać wyższość Marcina Siwego, przegrywając przed czasem, nie zostając dopuszczony do trzeciej rundy przez lekarzy z powodu kontuzji oka.

Ranking zawodników GROMDA – walk na gołe pięści

M.Imię “Pseudonim” NazwiskoRekord
CMateusz “DON DIEGO” Kubiszyn8-0
1Bartłomiej “BALBOA” Domalik7-1
2Vasyl “VASYL” Halych​6-2
3Paweł “GORILLA” Werszynin3-0
4Sebastian “SCARFACE” Skiermański5-1
5Jakub “JOKER” Szmajda3-0
6Jakub “SŁOMKA” Słomka4-0
7Łukasz “GOAT” Parobiec9-4
8Michał “BUŁA” Bańbuła3-0
9Marcin “WASYL” Wasilewski3-1
10Mariusz “MARIO” Kruczek4-4
* stan na 17.04.2024

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024