Silesion.PL

serwis informacyjny

Wejdz w Nowy Rok z BETFAN!

W 2020 roku czekają nas same hity! U legalnego polskiego bukmachera BETFAN możecie codziennie korzystać z nowego Radaru365! Myślimy, że warto go połączyć z takimi wydarzeniami jak mecz w ramach 21. kolejki pomiędzy Arsenalem a Manchesterem United. Dalej czeka nas derbowy weekend, czyli dostaniemy odpowiedź na to, kto rządzi w stolicy Katalonii i kto wiedzie prym w „mieście Beatlesów”? Ale nie tylko samą piłką nożną żyją w BETFAN. Mamy szeroką ofertę na skoki narciarskie – w tym zakłady specjalne na to jak potoczy się kariera Kamila Stocha. A i warto wspomnieć, że niedługo czeka na nas rozdanie „Złotych Globów”. Warto zajrzeć na BETFAN w celu sprawdzenia oferty na to wydarzenie!

RADAR NA ZAKŁADY PRZEZ 365 DNI W ROKU

W tym tygodniu RADAR365 to przede wszystkim hit na Emirates – Arsenal podejmuje “Czerwone Diabły” już 1 stycznia! W sobotę czekają nas derby Katalonii, a w niedzielę – Merseyside. Pamiętaj, aby codziennie sprawdzać promocje radarowe w BETFAN

STAWIAJ NA ROZRYWKĘ W BETFAN

Nowe zakłady z kategorii Rozrywka to nie tylko typowo “rozrywkowe” rozdanie Złotych Globów, ale też temat bardziej powiązany ze sportem – w ilu spotkaniach Premiership padnie powyżej 3 goli, a także na przyszłość Kamila Stocha. Kto będzie Sportowcem Roku 2019 w Polsce? Postaw na prawidłową odpowiedź w BETFAN!

WYSTRZAŁOWE ZAKŁADY ESPORTOWE

Oni znowu to robią! Zawodnicy League of Legends, zamiast spokojnie świętować – tym razem Nowy Rok – stają szranki. Gen.g Esports walczą w KeSPA Cup z SK Telecom T1. Na to spotkanie BETFAN ma aż 11 rynków! Zagrasz z nimi?

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024