Silesion.PL

serwis informacyjny

Wege Festiwal Silesia 13-14 XI w Katowicach

Wege Festiwal Silesia 13 14 XI w Katowicach

Wege Festiwal Silesia 13 14 XI w Katowicach

Już 13-14 listopada w Katowicach będzie możliwość zapoznania się z najlepszymi stoiskami oferującymi wege kuchnie, która specjalnie z tej okazji zjedzie się z całego kraju.

Roślinna kuchnia zaproponuje podróż po smakach całego świata.
Pojawi się kuchnia perska, gruzińska, turecka, a także wietnamska!

Na miejscu spróbujecie takich dań jak chińskie pierożki z przeróżnymi farszami, chlebki gruzińskie, koreańskie gołąbki z kimchi, wegańskie burgery czy dania azjatyckie w różnych wariacjach smakowych. 
Na deser zaproponujemy czekoladowe brownie, wegańskie kremowe serniki, tureckie tradycyjne, orzechowe baklawy oraz lody!

Strefa gastronomiczna to nie wszystko co spotkacie na miejscu! Osoby pasjonujące się kosmetykami, wizażem oraz modą, będą miały okazję znaleźć coś dla siebie podczas targów kosmetyków naturalnych EKOPIĘKNO i Babskiego Targu.

Szeroka oferta sprawi, że będzie to miejsce, gdzie można spędzić dzień zapoznając się z produktami, które udowodnią, że bycie wege to nie tylko zmiany w sposobie żywienia.

Podsumujmy, na Wege Festiwalu znajdziecie:

  • najlepszą kuchnię polskich wege restauracji, przepyszne falafele, hummusy i wege burgery, wege odsłony domowych dań, zupy, kuchnie świata, desery, ciasta, ciasteczka,
  • wyjątkowe przyprawy, przetwory i produkty pakowane,
  • wyjątkową modę bez dodatku skóry i futra od młodych projektantów,
  • książki i kosmetyki cruelty free.

Wege Festiwal Silesia
Katowice, Galeria Szyb Wilson
13-14.11.2020r.
Sobota 12:00 – 20:00,
Niedziela 12:00 – 18:00
Wstęp bezpłatny!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author