Silesion.PL

serwis informacyjny

#WARTO STRZELIĆ – Warta Poznań ma swoje oficjalne piwo

Warta Poznan oficjalne piwo

Warta Poznan oficjalne piwo

– To klasyczny, rzemieślniczy pilsner – mówi o piwie #WARTO STRZELIĆ Marek Wziątek, wiceprezes Browaru Za Miastem. Nowy partner Klubu warzy oficjalne piwo Warty Poznań, które już wkrótce będzie można kupić w całej Wielkopolsce, a 50 groszy od każdej sprzedanej butelki zasili budżet „Zielonych”.

Warta Poznań i Browar Za Miastem podpisały właśnie umowę o współpracy, dzięki której najstarszy klub piłkarski w stolicy Wielkopolski będzie miał swoje oficjalne piwo. Kibice bez problemu zauważą je na półkach sklepowych – na etykiecie utrzymanej w stylu retro jest bowiem charakterystyczny, zielony symbol „W”, znany z herbu Klubu, piłkarska grafika oraz nazwa #WARTO STRZELIĆ.

– Pierwszym i najbardziej widocznym efektem współpracy jest piwo #WARTO STRZELIĆ. To klasyczny, rzemieślniczy pilsner, którego sprzedaż będziemy prowadzić na terenie Wielkopolski. Kupując #WARTO STRZELIĆ, możemy nie tylko cieszyć się smakiem piwa, ale także wspieramy Klub. W tym tygodniu piwo trafi do kluczowych dystrybutorów działających na terenie Wielkopolski. W kolejnych dniach będzie się pojawiało w sklepach w Poznaniu i okolicach – mówi Marek Wziątek, jeden z założycieli, a obecnie wiceprezes Browaru Za Miastem. – Ale oczywiście piwo to nie wszystko. W planach mamy również inne działania, jak choćby wspólne zazielenienie terenu wokół naszego browaru w Rumianku, w gminie Tarnowo Podgórne. Wiele obiecujemy sobie również po współpracy w ramach działającego przy Warcie Poznań Klubu Biznesu.

Stworzony w 2016 roku Browar Za Miastem to efekt wieloletniej pasji jego założycieli: Tomasza Bryckiego i Marka Wziątka. Obaj są związani z branżą od lat 90. XX wieku. Pierwsze piwa pod własną marką Browar wyprodukował w 2017 roku, a dziś ma w swoim portfolio już ponad 20 różnych piw. Teraz dołącza do nich #WARTO STRZELIĆ.

– Wiele nas łączy. Jesteśmy stąd: z Wielkopolski, Poznania. Browar Za Miastem to mały, rzemieślniczy browar, który od kilku lat z sukcesem walczy z dużymi graczami o serca konsumentów. Pokazujemy, że można warzyć piwo inaczej, lepiej, że piwo to także ludzie, którzy za nim stoją, ich pasja. Warta Poznań udowodnia z kolei, że to nie budżet klubu jest kluczowy, że równie ważne jest zaangażowanie, determinacja i wiara w sukces – podkreśla Marek Wziątek. – Ponadto ważne było dla nas to, że Warta Poznań to dużo więcej niż tylko klub piłkarski. Realizuje wiele projektów istotnych dla mieszkańców regionu, choćby aktywizując seniorów czy angażując się w ochronę środowiska naturalnego. Dlatego uznaliśmy, że warto połączyć siły i działać wspólnie.

Więcej na temat nowego partnera Warty Poznań można dowiedzieć się na stronie naszbrowar.pl.

– Współpraca z Browarem Za Miastem to dla nas idealne połączenie. Bo piłka nożna i piwo są niemal nierozłączne. Rzemieślniczy i lokalny charakter Browaru świetnie wpisuje się w charakterystykę Warty Poznań– uważa Jarosław Żubka, dyrektor ds. marketingu i komunikacji poznańskiego klubu. –  Zależy nam na wysokiej jakości i podobnym etosie budowania marki: cierpliwie i spójnie „warzonej”. Wspólne działanie to także możliwość wspierania Warty Poznań przez kibiców. W myśl porozumienia, 50 groszy od każdej butelki #WARTO STRZELIĆ zostanie przekazane Klubowi.

Piwo to kolejny oficjalny produkt Warty Poznań. W ostatnim czasie Klub pochwalił się oficjalnym rowerem elektrycznym, a od pewnego czasu dostępna jest też kawa „Warciarz”. – Zawarcie umowy z Browarem Za Miastem to kolejny sygnał dla firm, że warto z nami rozwijać swój biznes. Mamy dużo do zaoferowania: od siły marki opartej na blisko 110-letniej tradycji klubu piłkarskiego, po nowoczesne spojrzenie na współpracę, grupę odbiorców zaangażowanych i zasięgi medialne – podkreśla Jarosław Żubka.

Fot. Klaudia Berda / Warta Poznań

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024