Silesion.PL

serwis informacyjny

“Warszawska Granda” vol. 58 już 21 marca

W niedzielę, 21 marca na Torwarze zaplanowana jest 58. edycja  “WARSZAWSKIEJ GRANDY”, podczas której odbywają się walki na zasadach K-1. Jest to cykliczna, renomowana w środowisku sportów walki impreza, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem zawodników. Organizatorami gali są Legia Fight Club i Karol Łada.

“WARSZAWSKA GRANDA”, której pierwsza edycja odbyła się w 2015 roku, to największa ogólnopolska liga K-1, której uczestnikami są medaliści mistrzostw Europy i Polski oraz turniejów w randze krajowej, jak również amatorzy (walki odbywają się na trzech poziomach zaawansowania). Podczas poprzedniej edycji liczba zgłoszonych zawodników była tak duża, że konfrontacje toczyły się na dwóch ringach rozstawionych w Legia Fight Club.

W zawodach zaplanowanych 21 marca wszystkie walki odbędą się na dystansie trzech rund, po dwie minuty każda. Organizatorzy zadbają o najwyższe standardy reżimu sanitarnego. Gala nie będzie dostępna dla publiczności.

Patronat sportowy nad imprezą sprawuje Polski Związek Kickboxingu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author