Silesion.PL

serwis informacyjny

Walentynkowa kolacja z ukochaną czy wielkie, piłkarskie święto przed TV? Polacy znaleźli sposób, by to pogodzić

Walentynkowa kolacja z ukochana czy wielkie pilkarskie swieto przed TV betclic

Walentynkowa kolacja z ukochana czy wielkie pilkarskie swieto przed TV betclic

W dni takie jak miniony wtorek, 14 lutego, wielu kibiców piłkarskich na świecie staje przed wielkim, życiowym dylematem. Z jednej strony – to walentynki, święto zakochanych. Dzień, w którym wieczór wypadało spędzić z ukochaną osobą, najlepiej na kolacji w dobrej restauracji. Z drugiej, tego dnia wrócił po zimowej przerwie futbol na najwyższym poziomie – europejskie puchary, na które już od kilku miesięcy czekali fani piłki nożnej na całym świecie. Sposób na pogodzenie obu świąt znaleźli Polacy, którzy przygotowali walentynkową kolację… z gastronomiczną relacją live.

Pomysł na połączenie kolacji walentynkowej z meczami europejskich pucharów powstał – tak jak każdy, genialny wynalazek – z potrzeby rozwiązania realnego problemu. Jak miło spędzić walentynkowy wieczór z drugą połówką, ale równocześnie nie przegapić kluczowych momentów jednego z najważniejszych meczów sezonu? To zagadka, którą trzeba było rozwikłać. Rezerwacja stolika w restauracji, która transmituje mecze, to ryzykowny pomysł. Podobnie jak zerkanie na telefon w czasie kolacji. Perfekcyjne wyjście z tej patowej sytuacji znalazła jedna z firm bukmacherskich w Polsce.

Relacja z meczu na talerzu

Na romantyczną, walentynkową kolację w wykwintnej restauracji w Warszawie zaproszonych zostało kilku fanów piłki nożnej. Towarzyszyły im ukochane osoby. Kolacja składała się z 10 dań, serwowanych w 10-minutowych odstępach.

Trick polegał na tym, że w wyglądzie każdej z potraw kucharze „przemycili” dla kibiców informacje o boiskowych wydarzeniach z meczu pucharowego pomiędzy najlepszymi drużynami z Francji i Niemiec. W zależności od ułożenia składników, kibice mogli wyczytać z posiłku informacje o aktualnym wyniku spotkania, żółtych i czerwonych kartkach, rzutach wolnych, a nawet boiskowych interwencjach VAR.

A tak prezentowały się serwowane potrawy:

Co istotne – kibice oczywiście o tym wiedzieli, ale ich drugie połówki już nie. Całość zaaranżowana została w taki sposób, by nie psuć romantycznego nastroju kolacji, ale i jednocześnie nie odrywać fanów futbolu od ukochanej… rozrywki. Pyszne jedzenie, miłość i piłka nożna? Nie ma lepszego połączenia.

Walentynkowa kolacja czy hit w europejskich pucharach? Jedno i drugie

Nietypowa, walentynkowa kolacja uwieczniona została na krótkim filmie nagranym z ukrytej kamery:

Wyjątkową kolację dla kibiców i ich ukochanych zorganizował bukmacher Betclic.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author