Silesion.PL

serwis informacyjny

Wac Toja vs Fabijański “Alterboy” na gali Fame MMA 17

Wac Toja vs Fabijanski Alterboy na gali Fame MMA 17

Wac Toja vs Fabijanski Alterboy na gali Fame MMA 17

Na siedemnastej gali FAME która odbędzie 3 lutego 2023 roku w Tauron Arena w Krakowie, zobaczymy pojedynek pomiędzy raperem Wacławem “Wac Toja” Osieckim a aktorem Sebastianem “Alterboy” Fabijańskim. Pierwsza konferencja przed galą FAME MMA 17 odbędzie się w najbliższą środę, 4 stycznia o 20:00!

29-letni Wacław “Wac Toja” Osiecki to to polski raper urodzony w Kisielicach, mieszkający w Elblągu, a następnie w Gdańsku. Wac Toja był członkiem wytwórni QueQuality, w której, poza Quebonafide, nagrywali Filipek, Guzior, PlanBe i Kabe. Najbardziej znanym utworem Wac Toja w serwisie YouTube jest kawałek pt. “Kapitan”. Wac Toja gościł na swoich płytach m.in. Kizo, Tymka i Malika Montanę. Wystąpił gościnnie m.in. u Quebonafide, Białasa, Solara i Żabsona.

35-letni Sebastian Fabijański jest aktorem, znanym m.in. z filmów: Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Kobiety mafii, Botoks, Psy 3. W imię zasad czy też serialu Misja Afganistan. Fabijański w 2019 rozpoczął pracę w studio nad pierwszą, solową hip-hopową płytą pt. “Primityw”

Piotr “Szeli” Szeliga vs Marcin “Zombie” Wrzosek

W tej walce nie liczcie na pełen dystans! K-1, małe rękawice! Iron Prosecutor Szeli zmierzy się z byłym mistrzem KSW, polskim Zombiakiem – Marcinem Wrzoskiem! Tylko potężne bomby w stójce.
Między nimi zaiskrzyło po FAME 12, a zawrzało podczas wakacyjnych Aferek u Boxdela. Jeden drugiemu chciałby urwać głowę – to chyba wystarczające określenie ich znajomości.
Oktagon, K-1, małe rękawice, 3×3 min. Będzie zawiedziony czy szczęśliwy ziomuś?

Łukasz “Mandzio” Samoń vs Karol “Karolek” Dąbrowski

Konflikt, w którym topór wojenny miał zostać już dawno zakopany, jednak wydarzenia ostatnich miesięcy spowodowały nagły zwrot akcji. Efekt? Kolejna walka ląduje w karcie FAME 17

Po której ze stron tego sporu jesteście? No i najważniejsze pytanie… kto z nich zaprezentuje się lepiej w debiucie?

Cezary “Czarmageddon” Jóźwik vs Tomasz “Gimper” Działowy

Długo wyczekiwany debiut już na FAME 17!

Czarmageddon podejmuje się kolejnego wyzwania w swojej karierze i od razu ma wysoko postawioną poprzeczkę – jego ziomal Sutonator podbił serca fanów FAME. Czy Czarek podąży jego drogą?

Gimper, mimo przegranej w debiucie, pokazał się z bardzo dobrej strony. Czołowy twórca commentary news ma apetyt na pierwsze zwycięstwo w oktagonie. Da radę

Karta walk Fame MMA 17

  • Piotr “Szeli” Szeliga vs Marcin “Zombie” Wrzosek
  • Łukasz “Mandzio” Samoń vs Karol “Karolek” Dąbrowski
  • Cezary “Czarmageddon” Jóźwik vs Tomasz “Gimper” Działowy
  • Wacław “Wac Toja” Osiecki vs Sebastian “Alterboy” Fabijański
  • TBA vs TBA
  • TBA vs TBA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author