Silesion.PL

serwis informacyjny

W Superbet Extra bonus na Ligę Europy 25-26 maja 2021

Stawiam na druzyne Superbet Jola zasepa

Stawiam na druzyne Superbet Jola zasepa

Ruszyła kolejna promocja legalnych zakładów bukmacherskich SuperBet dla nowych graczy. Każdy, kto zarejestruje się w SuperBet z kodem LEGBUK w dniach 25-26.05.2021 i dokona pierwszej wpłaty w tym czasie, zakwalifikuje sie do specjalnej oferty bonusowej.

Bonus będzie aktywowany jako dodatkowa opcja do oferty standardowej. Na przykład:

 • Jeśli gracz dokona wpłaty 150 PLN, otrzyma 100 PLN dodatkowego bonusu i 50 PLN ze standardowej oferty.
 • Jeśli gracz dokona wpłaty 100 PLN, otrzyma 100 PLN dodatkowego bonusu i 50 PLN ze standardowej oferty.
 • Jeśli gracz dokona wpłaty 99 PLN, otrzyma tylko 50 PLN ze standardowej oferty.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Regulamin promocji „Extra bonus na Ligę Europy” w dniach od 25.05.2021 roku do 26.05.2021 roku.

Warunki przyznania bonusu Extra bonus na Ligę Europy:

 • W celu otrzymania bonusu Extra bonus na Ligę Europy gracz musi dokonać rejestracji konta gracza w Superbet, poprzez stronę wybranego partnera, w dniach od 25.05.2021 roku do 26.05.2021 roku, i dokonać minimalnej wpłaty w wysokości co najmniej 100 PLN.
 • Extra bonus na Ligę Europy zostanie przyznany za pierwszy depozyt wpłacony w dniach od od 25.05.2021 roku do 26.05.2021 roku.
 • Kwota bonusu wynosi 100 PLN.
 • Extra bonus na Ligę Europy zostanie aktywowany na koncie gracza do 48 godzin od dokonania wpłaty.
 • Bonus będzie aktywowany jako dodatkowa opcja do oferty standardowej. Na przykład:
  1. Jeśli gracz dokona wpłaty 150 PLN, otrzyma 100 PLN dodatkowego bonusu i 50 PLN ze standardowej oferty.
  2. Jeśli gracz dokona wpłaty 100 PLN, otrzyma 100 PLN dodatkowego bonusu i 50 PLN ze standardowej oferty.
  3. Jeśli gracz dokona wpłaty 99 PLN, otrzyma tylko 50 PLN ze standardowej oferty.
 • Bonus Extra bonus na Ligę Europy może zostać wypłacony w momencie spełnienia warunków określonych w niniejszym Regulaminie.
 • Gracz może skorzystać z promocji Extra bonus na Ligę Europy roku tylko raz.
 • Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.

Zasady obrotu bonusem Extra bonus na Ligę Europy:

 1. Gracz ma 3 dni na akceptację środków bonusowych przyznanych w ramach Extra bonus na Ligę Europy.
 2. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować Extra bonus na Ligę Europy. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu na Ligę Europy nie zostaną aktywowane.
 3. Środki bonusowe otrzymane w promocji Extra bonus na Ligę Europy zaliczają się do obrotu tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo (tj. Live), które znajdują się na stronie www.superbet.pl lub w aplikacji mobilnej Superbet.
 4. Środki bonusowe nie wliczają się do obrotu bonusem na Ligę Europy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady ze sportów wirtualnych znajdujące się na stronie www.superbet.pl lub w aplikacji mobilnej Superbet.
 5. Środki na saldzie bonusowym przyznane w ramach promocji Extra bonus na Ligę Europy będą aktywne przez okres 7 dni. Jeżeli w tym okresie Gracz nie zrealizuje wymaganego obrotu to środki zgromadzone na saldzie bonusowym przepadną, dlatego też nie jest zalecane wykorzystanie środków z salda bonusowego na zakłady długoterminowe np. „Zwycięzca Ligi Mistrzów”.
 6. Graczowi nie przysługuje prawo do scedowania bonusu na Ligę Europy na osobę trzecią.
 7. Aby wypłacić środki bonusowe Gracz musi dokonać obrotu za łączną stawkę odpowiadającą 3-krotności otrzymanej kwoty bonusu. Np. aby zrobić wypłatę 150 PLN z konta bonusowego na saldo depozytowe, Gracz musi obrócić kwotą równą 50 PLN x 3 = 150 PLN.
 8. Na poczet obrotu zaliczają się tylko postawione, zakończone i rozliczone kupony w okresie, gdy bonus jest aktywny, które spełniają następujące warunki:
  • Minimalny kurs dla zakładów pojedynczych wynosi 1.8
  • Minimalny kurs dla zakładów multi, wynosi: 1.8, z minimalną ilością zdarzeń na kuponie: 2 oraz z minimalnym kursem dla każdego zdarzenia na kuponie w wysokości 1.4
  • Minimalny kurs dla zakładów systemowych wynosi: 1.8 dla najniższej kombinacji.
 9. Jeśli Gracz zawrze kupon, który zostanie w pełni rozliczony po upływie czasu trwania promocji Extra bonus na Ligę Europy, środki automatycznie zostaną anulowane z salda bonusowego.
 10. Kupony anulowane, lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane na poczet obrotu.
 11. Jeżeli na saldzie depozytowym Gracza znajdują się niewykorzystane środki to one zostaną w pierwszej kolejności wykorzystane do zawarcia kuponu, a nie środki znajdujące się na saldzie bonusowym.
 12. Jeśli kupon został postawiony równocześnie za środki depozytowe i bonusowe to ewentualna wygrana zostanie przelana na konto depozytowe i bonusowe proporcjonalnie względem środków, których Klient użył podczas zawierania zakładu.
 13. W przypadku gdy Gracz zrealizuje wymagany obrót to środki z salda bonusowego zostaną automatycznie przelane na saldo depozytowe.
 14. Jeżeli wysokość środków na saldzie bonusowym będzie mniejsza niż 2 PLN, automatycznie zostaną one przelane na saldo depozytowe.
 15. Tylko jeden bonus może być aktywowany na saldzie bonusowym. Oznacza to, że każdy kolejny bonus trafi do kolejki bonusowej i będzie znajdował się w niej przez okres 3 dni.
 16. Gracz nie może wypłacić środków lub wygranych z salda depozytowego do momentu spełnienia warunków obrotu, którymi objęty jest Extra bonus na Ligę Europy.
 17. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 18. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem na Ligę Europy środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 19. Jeżeli okres trwania Promocji Extra bonus na Ligę Europy upłynął, środki oraz wygrane zostaną anulowane.
 20. Organizator zastrzega sobie prawo do wglądu w zawarte przez Graczy zakłady, w celu sprawdzenia, czy zostały spełnione warunki obrotu, a także w celu ewentualnego anulowania bonusu na Ligę Europy Graczom, którzy nadużywają lub naruszają warunki Regulaminu (np. zakłady przeciwstawne itd) lub Regulaminu zakładów online.
 21. Gracz może anulować Extra bonus na Ligę Europy kontaktując się z Działem Customer Support. W takim przypadku, środki z salda bonusowego i wygrane z tym związane zostaną anulowane.
 22. Superbet zastrzega sobie prawo do żądania od Gracza udostępnienia dokumentów identyfikujących niezbędnych do weryfikacji konta. W przypadku odmowy udostępnienia tych dokumentów, Superbet ma prawo anulować Extra bonus na Ligę Europy oraz związane z nim wygrane.
 23. Superbet zastrzega sobie prawo do wyłączenia z akcji promocyjnej Extra bonus na Ligę Europy tych Graczy, którzy nadużywają zasad promocji.
 24. Do obrotu bonusem wliczają się zakłady, które zostały postawione i rozliczone w okresie trwania promocji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author