Silesion.PL

serwis informacyjny

W Superbet 1 gol przewagi Polaków w meczu z Austrią to zakład WYGRANY.

Już w najbliższy piątek nasza reprezentacja zagra swój drugi mecz na EURO, a SUPERBET z radością ogłasza powrót promocji, która podczas ostatniego meczu sprawiła, że kibice mogli poczuć choć odrobinę radości, mimo nieszczęśliwej porażki Polski.

W odróżnieniu od standardowej  Superprzewagi   SUPERBET w piłce nożnej, która obowiązuje przy dwubramkowej przewadze, ta specjalna oferta umożliwi Ci cieszenie się wygranym zakładem już po  1 golu przewagi Polski!

Specjalna oferta  SUPERBET  dla naszych czytelników:

Darmowy freebet w wysokości 35 PLN– zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK, dokonaj pierwszego depozytu (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera freebet 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie freebet od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Freebet Cashbacku do 3500 PLNGracze, którzy skorzystali w zeszłym tygodniu, nie zawiedli się. Już w 16. minucie meczu, po trafieniu Adama Buksy, jako jedyny bukmacher w Polsce, rozliczyliśmy zakłady na zwycięstwo Polski jako wygrane, co kosztowało nas kilka milionów złotych.
Jednak na tym nie poprzestajemy! Dajemy wam kolejną szansę na skorzystanie z tej wyjątkowej promocji.

Jedyne co musisz zrobić, to postawić zakład w SUPERBET ze specjalnej oferty na zwycięstwo Polski w meczu z Austrią, a kiedy Biało-Czerwoni wyjdą na jednobramkowe prowadzenie, zakład zostanie automatycznie rozliczony jako wygrany!

Objęty promocją zakład to:

Mecz (1 gol przewagi Polaków i zakład wygrany)  – Polska”  (dostępny wyłącznie w ofercie przedmeczowej).

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet  zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. Wincentego Rzymowskiego 31, 02-697 Warszawa, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024