Silesion.PL

serwis informacyjny

W forBET skoki narciarskie w Engelbergu bez podatku

sprawdz dzisiejsza promocje 19 grudnia

sprawdz dzisiejsza promocje 19 grudnia

Dzisiaj w Kalendarzu Świątecznym wlegalnych zakładach bukmacherskich forBET znajdziemy ofertę na skoki narciarskie – BEZ PODATKU! Zatem sugerowany plan na niedzielę: wygodna kanapa, skoki w TV, popcorn i forBET.

Jako prekursor tego typu promocji na naszym rynku, forBET nie byłby sobą gdyby tego nie zrobili. Codziennie będziesz mógł odkrywać nową promocję, a skoro tu teraz jesteś to znaczy, że jesteś ciekawy co legalny bukmacher forBET ma dla Ciebie na start. 

Dzisiaj odbędzie się konkurs skoków narciarskich w Engelbergu – generalny test przed Turniejem Czterech Skoczni. Wy też będziecie mogli sprawdzić jak prezentuje się Wasza forma, jako typera skoków. Wystarczy zagrać w forBET kupony z minimum 3 zdarzeniami oraz kursem min. 1.30, a podatek bierzemy na siebie!

ZASADY PROMOCJI:

1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET oraz dla graczy punktów naziemnych forBET.

3. Promocja obowiązuje dnia 19.12.21 w godz. 00:00 – 16:00. 

4. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia – kurs każdego pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30. Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty Skoki Narciarskie.

5. Do promocji kwalifikują zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej, jak i na żywo.

6. Współczynnik kuponu zmieni się automatycznie na 1.0 jeżeli kupon zostanie zagrany zgodnie z zasadami promocji.

7. Promocja obowiązuje na stronie komputerowej, stronie mobilnej, aplikacji (Android i iOS) oraz na terminalach w punktach naziemnych.

8. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe oraz zakłady systemowe.

9. W promocji nie biorą udziału zakłady długoterminowe.

10. Promocja nie łączy się z promocją „14 dni gry Bez Podatku” z Pakietu Powitalnego.

11. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Graczy z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.

12. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym regulaminie promocji w dowolnym czasie.

ForBET, jako firma bukmacherska działający w internecie na podstawie licencji: Zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016 wydane na okres 6 lat, oferuje swoim klientom bardzo atrakcyjne kursy, dzięki czemu zdobywa coraz większe uznanie. Atutem tego bukmachera jest również bogata oferta zdarzeń oraz dyscyplin sportowych, których niejeden tradycyjny bukmacher może nam pozazdrościć.

Hazard może uzależniać, graj odpowiedzialnie. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author