Silesion.PL

serwis informacyjny

21 grudnia: najkrótszy dzień w roku bez podatu w forBET

najkrotszy dzien w roku bez podatu w forBET

najkrotszy dzien w roku bez podatu w forBET

Wtorek 21 grudnia 2021 roku to najkrótszy dzień w roku, w którym rozpoczyna się astronomiczna zima. Każdy kolejny dzień będzie się wydłużać, a noce stawać się coraz krótsze.

Dzięki promocji w Kalendarzu Świątecznym legalny polski bukmacher forBET sprawi, że ten dzień zleci Wam jeszcze szybciej. No i zawsze to kilka godzin mniej do świąt…

Nie da się ukryć, że obecnie tylko w weekend można troszkę tego dnia „złapać”. W tygodniu czas leci tak szybko, że nim się spostrzeżemy już jest ciemno. Z promocją zleci Wam jeszcze szybciej, ale za to z dużym zyskiem dla Was. Dzisiaj od świtu do zmierzchu będziecie mogli grać w forBET wszystko co chcecie BEZ PODATKU! 

ZASADY PROMOCJI:

1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja obowiązuje dnia 21.12.2020 w godz. 07:43 – 15:25.

3. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia – kurs każdego pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30.

4.  Do promocji kwalifikują się zdarzenia z oferty przedmeczowej, na żywo oraz WIRTUALNE 

5. Współczynnik kuponu zmieni się automatycznie na 1.0 jeżeli kupon zostanie zagrany zgodnie z zasadami promocji.

6. Promocja obowiązuje na stronie komputerowej, stronie mobilnej, aplikacji (Android i iOS) oraz na terminalach w punktach naziemnych.

7. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe, zakłady systemowe oraz zakłady długoterminowe.

8. Do promocji nie kwalifikują się zdarzenia z oferty Gry Karciane. 

9. Promocja nie łączy się z promocją „14 dni gry Bez Podatku” z Pakietu Powitalnego.

10. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Graczy z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.

11. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym regulaminie promocji w dowolnym czasie.

ForBET, jako firma bukmacherska działający w internecie na podstawie licencji: Zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016 wydane na okres 6 lat, oferuje swoim klientom bardzo atrakcyjne kursy, dzięki czemu zdobywa coraz większe uznanie. Atutem tego bukmachera jest również bogata oferta zdarzeń oraz dyscyplin sportowych, których niejeden tradycyjny bukmacher może nam pozazdrościć.

Hazard może uzależniać, graj odpowiedzialnie. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023