Silesion.PL

serwis informacyjny

W forBET Gwiazdkowy prezent pod choinkę: bonus do 100 PLN

W forBET Gwiazdkowy prezent pod choinke

W forBET Gwiazdkowy prezent pod choinke

Dzisiaj mamy 24 grudnia – ostatni dzień Kalendarza Świątecznego 2021. Wszystko co dobre… może potrwać jeszcze dłużej. Sprawdźcie jutro stronę i nową promocję. Natomiast teraz legalny bukmacher forBET ma dla Was prezent – bonus od depo 50% do 100 PLN.
 

Warto skorzystać, może któryś z twoich kuponów zagrany za ten bonus, okaże się tym najlepszym w 2021 roku. Przy okazji Życzymy Wam Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia! W spokojnej i rodzinnej atmosferze. Oczywiście dodatkowo samych trafnych typów i wysokich wygranych!

ZASADY PROMOCJI:

1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2.  Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Gracze, którzy wpłacą środki dnia 24.12.2021 w godz. 00:00 – 23:59 otrzymają bonus 50% do kwoty 100 PLN.

4. Minimalna kwota depozytu 20 PLN.

5. Maksymalna kwota bonusu 100 PLN, czyli za depozyty powyżej 200 PLN gracz otrzyma 100 PLN bonusu.

6. Przed odblokowaniem bonusu należy obrócić całym wpłaconym depozytem kuponem / kuponami AKO z min. 2 zdarzeniami. Należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie depozytu po kursie całkowitym min. 2.0.

7. Do obrotu depozytem oraz bonusem nie zaliczają się kupony systemowe, ZAKŁADY WIRTUALNE oraz Gry Karciane.

8. Do obrotu depozytem nie zaliczają się kupony z MaxiZyskiem.

9. Kupon zostaje zaliczony do obrotu depozytem/bonusem w momencie rozliczenia WSZYSTKICH ZDARZEŃ NA NIM ZAWARTYCH. Moment zagrania NIE oznacza zaliczenia kuponu do obrotu depozytem/bonusem.

10. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

11. Bonus zostanie przyznany automatycznie i będzie zablokowany do momentu spełnienia warunków obrotu depozytem.

12. Środkami bonusowymi należy obrócić JEDNOKROTNIE – CAŁĄ KWOTĄ BONUSU (jeden kupon). Kuponem AKO z min. 4 zdarzeniami – kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.35.

13. Czas na obrót bonusem wynosi 96h od momentu pojawienia się bonusu na saldzie bonusowym w aktywnym bonusie. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 96h (od momentu przyznania).

14. Zakłady typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, zakłady na zawodników, zakłady długoterminowe, specjalne oraz Combo Expert nie zaliczają się do obrotu bonusem.

15. Bonus zostanie przyznany tylko od pierwszego depozytu wpłaconego dnia 24.12.2021 w godz. 00:00 – 23:59.

16. Promocją nadrzędną jest promocja Pakiet Powitalny oraz forBET2000. Gracze, którzy jeszcze nie skorzystali z tych promocji w pełni otrzymają bonus z jej tytułu w pierwszej kolejności. 

17. Promocja bonusu od depozytu nie łączy się z indywidualnymi promocjami otrzymywanymi drogą mailową i/lub SMS.

18. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie depozytem.

19. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

20. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie. 

ForBET, jako firma bukmacherska działający w internecie na podstawie licencji: Zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016 wydane na okres 6 lat, oferuje swoim klientom bardzo atrakcyjne kursy, dzięki czemu zdobywa coraz większe uznanie. Atutem tego bukmachera jest również bogata oferta zdarzeń oraz dyscyplin sportowych, których niejeden tradycyjny bukmacher może nam pozazdrościć.

Hazard może uzależniać, graj odpowiedzialnie. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024