Silesion.PL

serwis informacyjny

W forBET czeka bonus za aktywność w 2019 roku!

Ostatni dzień Kalendarza Adwentowego 2019 w zakładach bukmacherskich forBET. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja przypadła Wam do gustu i wpadło trochę dodatkowych środków dzięki naszym promocjom.

Dzisiaj nie musicie nic robić. Nie musicie też wypatrywać pierwszej gwiazdki w oknie żeby otrzymać prezent pod choinkę. Już przed południem na Waszych kontach pojawi się prezent od forBET – MaxiZysk. Jaką kwotę MaxiZysku otrzymasz? zależy od tego jak grałeś/grałaś w tym roku w serwisie forBET. Wykorzystać go mądrze na spotkania z oferty Premier League.

REGULAMIN – DZIEŃ 24

1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Gracze, którzy zagrali min. jeden kupon za depozyt w 2019 r. otrzymają mnożnik MaxiZysk. Wysokość MaxiZysku uzależniona jest od średniej stawki, którą gracz uzyskał w 2019 r.:

a) średnia 1 – 70 PLN – MaxiZysk 50 PLN

b) średnia 71 – 350 PLN – MaxiZysk 100 PLN

c) średnia 351 PLN i więcej – MaxiZysk 200 PLN

Średnia stawek liczona jest do dnia 23.12.2019 do godz. 23:59.

4. Aby skorzystać z mnożnika MaxiZysk należy posiadać środki na saldzie głównym.

5. Mnożnik zostanie przyznany 24.12.2019 do godz. 10:00.

6. Zysk z kuponu zostanie pomnożony 2-krotnie.

7. Maksymalna wygrana na kuponie z mnożnikiem MaxiZysk to 2279 PLN.

8. Wszystkie zdarzenia na kuponie z MaxiZyskiem muszą pochodzić z oferty meczów Premier League – przedmeczowej lub na żywo.

9. Aby zagrać kupon za MaxiZysk należy wybrać go z listy sald na kuponie. Przykład:

10. Po wybraniu MaxiZysku z listy należy nim zagrać JEDNOKROTNIE – CAŁĄ KWOTĄ (jeden kupon). Kuponem AKO z min. 3 zdarzeniami – kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić min. 1.40. 

11. Termin ważności MaxiZysku to 6 dni – w tym czasie należy postawić zakład.

12. Z promocji wyłączone są zakłady długoterminowe, zakłady specjalne oraz Combo Expert.

13. Kupony z mnożnikiem MaxiZysk nie zaliczają się do obrotu depozytem w promocji forBET2000.

14. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.

15. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed zawarciem zakładu za MaxiZysk skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą MaxiZysku.

17. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.

18. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

19. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author