Silesion.PL

serwis informacyjny

W FIFA 20 VOLTA Football znajdziesz prawdziwą uliczną piłkę

Co to jest EA SPORTS VOLTA Football?

VOLTA – portugalskie słowo znaczące „powrócić” – przenosi piłkę z powrotem na ulicę i daje możliwość rozgrywania realistycznych spotkań kilku na kilku. VOLTA stanowi odejście od ryku stadionów i powrót do rytmu ulic na osiedlowych boiskach całego świata. Możesz stworzyć swojego zawodnika, dobrać odpowiednie ubranie i sprzęt i wyrazić swój indywidualny styl. FIFA 2020 bez Juventusu ale z Ronaldo w składzie Piemonte Calcio

Rozgrywka

Dzięki nowemu systemowi rozgrywki osadzonemu głęboko w realistycznej piłce w trybie VOLTA możesz łatwo wyrazić swój styl gry. Nowy tryb czerpie inspirację ze spotkań rozgrywanych kilku na kilku na ulicach, osiedlowych boiskach i w salach na całym świecie. VOLTA pozwala poczuć rytmu ulicy dzięki uproszczonym sztuczkom, nowym animacjom popisów i nawet możliwości odgrywania piłki od ściany.

Personalizacja

Tryb VOLTA Football to też niezliczone sposoby personalizowania swojego zawodnika: od ubrania przez fryzurę po tatuaże i gesty wykonywane w grze. Można stworzyć całkowicie własną postać kobiecą lub męską i grać nią w różnych trybach VOLTA Football.

Sprzęt

Popisz się swoim stylem w VOLTA Football – zmień wygląd swojego zawodnika zgodnie z najnowszym krzykiem mody. Do wyboru masz koszulki, buty i bluzy, a także tatuaże i fryzury. Kolejne przedmioty odblokujesz poprzez wykonywanie wyzwań w grze.

Miejsca

VOLTA Football ożywia uliczne i osiedlowe place gry z całego świata. Od amsterdamskich podziemi przez otoczone wysoką siatką osiedlowe boisko w Londynie po dach tokijskiego bloku – w VOLTA Football poznasz regionalny koloryt różnych zakątków świata.

Graj tak, jak lubisz

W graniu w VOLTA Football najważniejsza jest personalizacja. Można rozgrywać mecze trzech na trzech (bez bramkarzy), czterech na czterech (z bramkarzami i bez) i pięciu na pięciu oraz zawodowe spotkania futsalowe. Do tego dostępne są boiska i place różnej wielkości, ze ścianami lub bez, co daje pełną swobodę gry w piłkę wedle własnych upodobań.

Rio Ferdinand i Chelcee Grimes rozmawiają z głównym producentem Jeffem Antwim o kulturze piłki ulicznej i trybie EA SPORTS VOLTA Football.

 

Tryby gry VOLTA:

  • VOLTA Szybki mecz: Zabierz swoje ulubione zespoły zawodowe z powrotem na ulice i rozgrywaj mecze w różnych formatach i na różnych arenach. Możesz rozegrać spotkanie PSG z Lyonem w Paryżu, derby Madrytu na ulicach hiszpańskiego miasta, albo starcie Chelsea z Tottenhamem na londyńskim osiedlowym boisku.
  • VOLTA Świat: Zbuduj swoją drużynę VOLTA, rozgrywając mecze dla jednego gracza w różnych formatach i miejscach przeciwko zespołom stworzonym przez innych graczy. Po każdym zwycięstwie możesz zwerbować zawodnika drużyny przeciwnej i wzmocnić swój skład pod względem zarówno poziomu umiejętności, jak i zgrania.
  • VOLTA Historia: Przeprowadź swojego wyjątkowego zawodnika przez wyreżyserowaną opowieść, w której zmierzysz się z różnymi legendami ulicznej piłki z całego świata. Zdobywaj nagrody, personalizuj swoją postać, zbuduj swoją ekipę i na koniec rozegraj mistrzostwa świata VOLTA w Buenos Aires.
  • VOLTA Liga: Rozgrywaj kolejne sezony ligowe online z systemem spadków i awansów. Nowy format dobierania rywali będzie rzucać graczy przeciwko innym online. Jeśli uda się wygrać wystarczająco wiele meczów, nastąpi awans do wyższej ligi.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024