W Chrzanowie i Kutnie opłatę za przejazd autobusem wniesiemy mobilnie
W pierwszych dniach października do społeczności mPay dołączyli mieszkańcy Chrzanowa i Kutna. W obu lokalizacjach pasażerowie komunikacji miejskiej wygodnie zakupią bilety autobusowe przez aplikację. W Chrzanowie możliwe będzie także uregulowanie w tym samym miejscu należności za postój auta w strefie płatnego parkowania.
Kolejny miesiąc, kolejne lokalizacje
Chrzanów i Kutno to kolejne lokalizacje w bieżącym roku, w których mPay umożliwia szybkie i wygodne wnoszenie opłaty za przejazd komunikacją miejską.
W Chrzanowie przez aplikację zakupimy bilety jednorazowe i czasowe (30-, 90-minutowe oraz dzienne), a także okresowe (tygodniowe i miesięczne). Opłacimy również parkowanie w ramach SPP. W Kutnie z mPay możemy podróżować na podstawie biletu jednorazowego i miesięcznego.
Flagowa aplikacja do płatności mobilnych umożliwia obecnie realizację płatności za przejazd transportem publicznym mieszkańcom ponad 120 miast w całej Polsce. W ubiegłym miesiącu w Gdańsku i Sopocie pojawiła się opcja zakupu biletów okresowych (wcześniej w Gdańsku były dostępne bilety jednorazowe i czasowe, a w Sopocie jednorazowe). Wdrożenia miały miejsce również w: Bielsku-Białej (bilety jednorazowe, czasowe i okresowe), Płocku (bilety jednorazowe, czasowe i okresowe), Pile (bilety jednorazowe i czasowe) oraz w Obornikach (bilety jednorazowe i okresowe).
Bilet w telefonie i… znacznie więcej
mPay oferuje dziś swoim klientom bardzo szeroki katalog zróżnicowanych funkcjonalności, również istotnie wykraczających poza transport. W ostatnim czasie Spółka zapewniła użytkownikom dostęp m.in. do szerokiej oferty ubezpieczeń turystycznych oraz komunikacyjnych. Konsekwentnie rozwija także opcje regulacji należności za wiele innych przydanych produktów i pomocnych usług. Szczegóły na stronie www.mpay.pl w zakładce usługi.
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).