Silesion.PL

serwis informacyjny

Vitezslav Lavička odchodzi ze Śląska Wrocław

W dniu 21 marca Vitezslav Lavička przestał pełnić obowiązki trenera I drużyny Śląska Wrocław.

Vitezslav Lavička w roli szkoleniowca wrocławian pracował od 3 stycznia 2019 roku. Poprowadził zespół WKS-u łącznie w 78 spotkaniach, notując bilans 30 zwycięstw, 20 remisów i 28 porażek.

Jesteśmy wdzięczni Vitezslavowi Laviczce za zakończoną sukcesem misję ratowania Ekstraklasy dla Śląska oraz kolejny sezon pełen emocji. Jednak w naszej ocenie od kilku miesięcy drużyna nie rozwijała się w kierunku, na jakim nam zależy i na jaki umawialiśmy się z trenerem. Długo wspólnie pracowaliśmy nad poprawą sytuacji, ale niestety nie przyniosło to oczekiwanych efektów. Stąd trudna decyzja o wcześniejszym zakończeniu współpracy z pierwszym trenerem i całym sztabem szkoleniowym – wyjaśnia prezes Śląska Piotr Waśniewski.

Klub w najbliższych dniach poinformuje o wyborze nowego trenera Śląska Wrocław oraz składzie sztabu szkoleniowego I drużyny.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024