Silesion.PL

serwis informacyjny

Utrudnienia przy zjeździe z ul. Kościuszki w kierunku ul. Kłodnickiej w Katowicach

MZUiM Katowice logo napis

MZUiM Katowice

W poniedziałek, 21.08., w związku z wprowadzaniem systemu ITS w Katowicach rozpoczną się prace na zjeździe z ul. Kościuszki w kierunku ul. Kłodnickiej. Termin realizacji to 3 dni.

Prace prowadzone będą przy utrzymaniu ruchu. W związku z tym mogą wystąpić utrudnienia, w tym możliwość tworzenia się zatorów drogowych. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy przy wykonywanych na drodze pracach.

Inteligentny System Zarządzania Transportem (ITS) to projekt realizowany przez Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Katowicach. W wyniku jego wdrożenia poprawi się płynność ruchu w mieście. Kierowcy zyskają również m.in. informacje na temat alternatywnych możliwości tras poprzez tablice zmiennej treści oraz o liczbie dostępnych wolnych miejsc parkingowych w strefie śródmiejskiej.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *