Silesion.PL

serwis informacyjny

Usługa Pay Express z szybkimi wypłatami strzałem w dziesiątkę! #TOTALNIEnajszybsi

W styczniu legalne zakłady bukmacherskie TOTALbet uruchomiły usługę Pay Express, dzięki której uzyskali najkrótszy średni czas wypłat na rynku, wynoszący 8 minut. Ekspresowe przelewy okazały się strzałem w dziesiątkę: klienci tego bukmachera korzystają z tej funkcji bardzo często, zarazem wystawiając szybkim wypłatom wysoką ocenę. Dlatego warto przypomnieć, jak działa usługa Pay Express.

Zasady są proste: jeżeli zlecisz wypłatę w godzinach 9 – 23, a Twój bank realizuje szybkie przelewy, to wypłata znajdzie się na Twoim koncie w banku w kilka minut. Średni czas, jaki udało nam się uzyskać, to 8 minut, ale zazwyczaj trwa to nie dłużej niż minutę. Średnia jest zawyżona przez nieprzewidziane sytuacje, procedury bezpieczeństwa, awarie w bankach itp.

Co jeszcze warto wiedzieć? Dzienny limit wypłat Pay Express wynosi 5000 zł, powyżej tej kwoty realizowane są przelewy Standard. Czas działania usługi zależy od banku, np. popularny ING realizuje szybkie przelewy do godziny 20, a nie 23. Wiele banków nie ma aktywnej usługi w weekendy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024