Silesion.PL

serwis informacyjny

US Open na grubo. Powalczcie o tenisowy bonus w BETFAN

Już dziś startuje US Open z udziałem m.in. Polaków. Z tej okazji zakłady bukmacherskie BETFAN mają dla Was specjalną promocję ramach Radaru365!

US Open, United States Open to międzynarodowe mistrzostwa USA w tenisie; jeden z czterech turniejów zaliczanych do Wielkiego Szlema, rozgrywany w Stanach Zjednoczonych od 1881 roku, na przełomie sierpnia i września. Od 1978 odbywa się w Nowym Jorku, w dzielnicy Queens na twardych kortach USTA Billie Jean King National Tennis Center we Flushing Meadows–Corona Park.

Zagrajcie w BETFAN grubą taśmę za 99 zł na wspomniany turniej, czyli 8 spotkań z najmniejszym kursem 1.2. Jeśli jedno zdarzenie Wam nie wejdzie to nic się nie stanie, ponieważ bukmacher gwarantuje zwrot równowartości stawki.

Oczywiście, namawiamy również do trzymania kciuków za naszych rodaków!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024