Silesion.PL

serwis informacyjny

[video] Upadek podczas gry…w szachy na Mistrzostwach Świata

Niecodzienny upadek podczas gry...w szachy

Niecodzienny upadek podczas gry...w szachy

Sytuacja miała miejsce podczas Mistrzostw Świata w Szachach Szybkich i Błyskawicznych w Warszawie, kiedy to Pawel Teclaf po przegranej z Tigranem Petrosian spadł z krzesła.

Mistrzostwa świata w szachach szybkich i błyskawicznych odbywają się już od świątecznej niedzieli, a już dziś będziemy świadkami ostatecznych rozstrzygnięć w szachach błyskawicznych oraz dekoracji medalowej.. Turniej w szachach błyskawicznych rozgrywany jest na dystansie dwudziestu jeden rund. W środę rozegranych zostało dwanaście, panie zagrały 9 rund. W kategorii open wystartowało 179 zawodników, w kategorii kobiet 105 zawodniczek. Dzięki temu, że Polska jest gospodarzem mistrzostw świata, aż kilkudziesięciu rodzimych zawodników i zawodniczek otrzymało dzikie karty i szansę walki z najlepszymi szachistami świata.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author