Silesion.PL

serwis informacyjny

Ulfik, Szydlik i Dzinold dołączyli do zespołów Move Federation

Move Federation – futbol przyszlosci logo

Move Federation – futbol przyszlosci logo

Półmetek kompletowania składów drużyn do nowej federacji piłkarskiej MOVE FEDERATION w której zagrają influencerzy. W drużynach zobaczymy między innymi: Bartek Szydlik, Kuba Ulfik i Dawid DZINOLD Rzeźnik.

Bartek Szydlik – Move Federation

W e-sportowej piłce radzi sobie całkiem nieźle, ale czy będzie w stanie coś poczarować offline? Szydlik dołącza do Teamu X i zamienia potyczki w FUCIE na owalne bojo w MOVE FEDERATION. Kapitanem drużyny “Team X” w Move Federation została Monika “Mona” Kociołek. W zespole Moni zagra także Patrycja MOŁCZANOW, Cezary CZARO Nykiel i Jakub KUBATUTU Hrapkowicz.

Kuba Ulfik – Move Federation

Szykuje się boiskowa Aferka? Pewnie tak, bo do teamu Boxdela dołącza Ulfik! Xavi i Iniesta, Bonucci i Chiellini – do którego legendarnego duetu będziemy mogli porównać tę dwójkę? Kapitanem Teamu BOXDEL jest Michał “Boxdel” Baron. W zespole Boxdela zagra także Sebastian CZVJNIK Czajewski, Krzysztof JUSTEK Justyński i Daniel OSTRY Ostaszewski.

Dawid DZINOLD Rzeźnik – Move Federation

Widzieliśmy na konferencji, jak ten chłopak panuje nad piłką. Zakładamy, że razem z Bandurą stworzą duet Ederson-Haaland. Laga na Dzinolda? Prosto z miasta Mistrza Polski do Teamu Bungee wskakuje prawdziwy Rzeźnik. Kapitanem Team Bungee jest Bandura czyli Patryk Bandurski. W zespole Bungee jest już Jakub MERGHANI Rokicicki, Bartek MORK Konczyk i Dominik KALESON Cybulski.

Move Federation to przedefiniowanie piłki nożnej, jaką znacie – nowe zasady i masa sportowych emocji. Najwięksi polscy influencerzy zmierzą się w turnieju, w którym weźmie udział 8 drużyn, złożonych ze znanych twórców internetowych i gwiazd. Więcej na temat piłkarskiej federacji przeczytasz w artykule MOVE Federation – Football Show 19.11.2022 w Arena Gliwice.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024