Silesion.PL

serwis informacyjny

Betclic – Typuj mecze piłki nożnej i powiększ wygraną nawet o 50%

Promocja piłkarska w Betclic

1 Postaw kupony wielokrotne na polską piłkę nożną w ten weekend i otrzymaj dodatkową wygraną dzięki Multi+ aż do 50% więcej!

2 Jeśli wygrasz, zwiększysz swoje wygrane nawet o 50%

Typy zespołu Betclic na weekend:

Oferta dla zarejestrowanych, wybranych użytkowników BETclic

Regulamin oferty Multi+

 1. 1. Niniejszy regulamin akcji promocyjnej „Multi+” (Regulamin) powinien być stosowany w połączeniu z Regulaminem urządzania zakładów przez sieć Internet za pośrednictwem strony internetowej betclic.pl (Strona), Komunikatami publikowanym przez Betclic oraz Ogólnymi Warunkami.
 2. 2. Promocja kierowana jest do Użytkowników, którzy posiadają aktywne Konto na Stronie.
 3. 3. Multi+ jest rodzajem bonusu, który dodawany jest do wygranych w zakładach wielokrotnych składających się z minimum 5 zakładów składowych postawionych w wybranych wydarzeniach sportowych. Bonus przyznawany jest jako procentowa część wygranych netto w zakładzie wielokrotnym w stosunku do liczby kwalifikujących się wyborów w tym zakładzie. Bonus przyznawany jest w formie środków przypisywanych do Konta Użytkownika i nie podlega dodatkowym warunkom obrotu. Bonus Multi+ przyznawany jest przy obstawianiu wybranych zakładów/zdarzeń, przy których pojawia się opcja Multi+. Wysokość przyznanego bonusu ustalana jest zgodnie z poniższą tabelą.

Tabela przedstawia procentowe wygrane, które Użytkownik może zdobyć korzystając z promocji Multi+.

Ilość zakładów % więcej wygranej
5 7%
6 14%
7 20%
8 25%
9 30%
10 35%
11 40%
12 45%
13+ 50%
 1. 4. Do promocji Multi+ wliczają się zakłady przedmeczowe i „na żywo” na wszystkie dyscypliny, zawody i  imprezy sportowe, w których minimalne kursy każdego zdarzenia wynoszą: 1,20.
 2. 5. Kupony zakładów objętych promocją Multi+ zawierają wszystkie informacje dotyczące oferowanego bonusu. Zakłady objęte promocją widoczne są także na Stronie po zastosowaniu dostępnej funkcji filtrowania.
 3. 6. Jeżeli wybrane zakłady zostaną anulowane i/lub przełożone, do promocji Multi+ wliczone zostaną pozostałe zakłady rozliczone jako wygrane, do których doliczona zostanie procentowa część tych wygranych netto. Jeżeli pozostałych rozliczonych jako wygranych zakładów będzie mniej niż jest to wymagane do objęcia promocją Multi+ bonus nie zostanie przyznany.

Na przykład, w przypadku zakładu wielokrotnego składającego się z 6 meczów z 5 zwycięskimi zakładami i 1 przełożonym meczem, funkcja Multi+ zostanie zastosowana dla 5 wygranych meczów. Jeżeli w zakładzie wielokrotnym będzie więcej anulowanych i/lub przełożonych meczów niż jest to wymagane do przyznania bonusu, bonus nie zostanie przyznany.

 1. 7. W przypadku wyboru przez Użytkownika 5 zakładów kwalifikujących się do promocji Multi+ i innych zakładów niekwalifikujących się do promocji Multi+ , bonus zostanie policzony poprzez pomnożenie procentowej części wygranych netto dla 5 zakładów z ich kursami i dodanie tego wyniku do łącznych kursów (wszystkie 5+X kursów pomnożone przez siebie).
 2. 8. Do promocji Multi+ nie wliczają się zakłady systemowe.
 3. 9. Użytkownikowi może zostać przyznany  bonus Multi+ w wysokości nie wyższej niż 10 000 PLN.
 4. 10. Betclic zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu, w tym objętych promocją Multi+ zakładów i/lub wydarzeń, sposobu oznaczania wydarzeń objętych promocją Multi+ oraz sposobu naliczania bonusu Multi+ w zakładach przedmeczowych i na żywo.
 5. 11. Betclic zastrzega sobie również prawo do limitowania promocji Multi+ w stosunku do poszczególnych Użytkowników, według własnego uznania, w tym prawo do zmiany, anulowania lub odmówienia przyznania bonusu Multi+ . Skorzystanie z przysługujących Betclic praw nie może naruszać uprzednio nabytych przez Użytkownika praw.

Opcja Multi+ obowiązuje od dnia 01.07.2019 do daty jej zakończenia przez Betclic.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author